“Baltic Taxi” beidzot “iestūrē” peļņā

Komentāri
“Baltic Taxi” beidzot “iestūrē” peļņā
Foto: LETA

SIA “Baltic Taxi” apgrozījums pērn gada griezumā palielinājies par 4,84% līdz 3,9 milj. eiro, turklāt, pēc vairāku gadu strādāšanas ar zaudējumiem, 2013. gadu SIA “Baltic Taxi” noslēgusi ar peļņu – pēc nodokļu nomaksas taksometru pārvadājumu firma bija nopelnījusi 53,9 tūkstošus eiro.

Uzņēmuma gada pārskatā teikts, ka SIA “Baltic Taxi” kooperatīvie klienti ir 600 Latvijas un Eiropas Savienības fiziskās un juridiskās personas. Uzņēmumam arī esot liels skaits apakšuzņēmēju, kas ļauj nodrošināt klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī Rīgā, Liepājā un Jūrmalā.

Šā gada laikā uzņēmums plāno ieviest ekspluatācijā vēl vismaz 70 jaunas autmašīnas, paplašinot un arī daļēji nomainot esošo autoparku. Aizvadītā gada nogalē ar “Baltic Taxi” zīmolu strādāja 164 automašīnas.

“Lursoft” informācija liecina, ka SIA “Baltic Taxi”, kas 2003.gadā reģistrēta ar nosaukumu “Taxi Elegance”, patlaban pieder AS “Liepājas autobusu parks” (68,12%), SIA “JS Advisory” (29,16%), SIA “Baltijas Aviācijas Sistēmas” (1,91%) un Jānim Naglim (0,82%).

Lasi vēl