43 komentāri

Auto tirdzniecības shēmās nodokļos nav nomaksāti 50 miljoni eiro, raidījumā “900 sekundes” pavēstīja premjers Māris Kučinskis (ZZS).

Kučinskis pauda arī nostāju, metodes, ko patlaban izmanto krāpnieki, esot kļuvušas daudz komplicētākas.

Tāpat Kučinskis sacīja, ka ir jāturpina izskaust līdzīgas darbības, kas jau kļuvušas par ikdienu.

Valsts ieņēmumu dienests (VID) vairākkārt vērsies pie uzņēmuma, kas uztur “ss.lv”, aicinot sniegt informāciju par aizdomīgiem darījumiem, pauda Kučinskis. Viņš norādīja, ka līdzīgi informāciju sniedz, piemēram, bankas un citas finanšu institūcijas.

“Jāsaprot, ka šajās shēmās, kuru “ss.lv” izmanto kā platformu, slēpjas 50 miljonu eiro nenomaksātu nodokļu naudu. Ir cilvēki, kas uzskata, ka tas ir ļoti normāli. Taču tas nav normāli, un mēs turpināsim. Attiecībā par metodēm, es nekomentēšu VID izvēli – tā ir viņu izvēle, kādā veidā to darīt,” sacīja premjers.

Jau ziņojām, ka pēc VID pieprasījuma “ss.lv” domēna vārds atslēgts. VID nolēmis apturēt Latvijas lielākā sludinājumu portāla “ss.lv” darbību saistībā ar tā atteikšanos sniegt informāciju par nereģistrētiem auto tirgotājiem. VID apturējis arī ar “ss.lv” īpašniekiem saistītā uzņēmuma SIA “Internet” saimniecisko darbību. “Internet” 1. augustā pieņemto VID lēmumu par “Internet” saimnieciskās darbības apturēšanu 3. augustā ir pārsūdzējusi VID ģenerāldirektorei Cīrulei.

Sludinājumu portāls “ss.lv gan nomainījis domēna vārdu pret “ss.com”, turpinot nodrošinot pakalpojumus.

Auto asociācija ir sabiedriska organizācija, profesionālu ražotājrūpnīcu, Latvijā oficiāli pilnvarotu auto importētāju un dīleru apvienība. Asociācijas prioritāte ir aizstāvēt biedru intereses sadarbībā ar dažādām valsts institūcijām un nodrošināt pircēju interešu ievērošanu attiecībā uz garantijām, servisu un informāciju.

TOP komentāri

 • Jānis Krūmiņš
 • Henriete Petrovska
  +7 +7 0

  Henriete Petrovska

  Man interesē vai tur nevienam nekad neienāk prātā, ka ja nodokļi būtu samērīgi tad tos maksātu nevis shēmotu?
 • Larisa Rudzroga
  +5 +5 0

  Larisa Rudzroga

  Arprats! Vai vini ir paskaitijusi cik miljonus, vini iztere uz tautas rekina? Visadus neadekvatus nodoklus iekasejot no tautas...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl