Atkārtoti mēģinās pārdot ”Liepājas metalurga” meitas uzņēmumus

Komentāri

Maksātnespējīgā “Liepājas metalurga” administrators Haralds Velmers otro reizi mēģinās pārdot divus citus ”Liepājas metalurgam” piederošus uzņēmumus – ”Liepājas naglas” un ”Metalurgs&Duna”.

“Liepājas naglu” kapitāldaļas tiks izsolītas ar 246 tūkst. eiro sākumcenu. Savukārt “Metalurgs&Duna” izsoles sākumcena noteikta 81 tūkst. eiro apmērā. Pirmajā reizē izsole neizdevās, jo nebija pieteicies neviens pretendents.

”Liepājas metalurga” administrators H. Velmers šobrīd strādā arī pie investora piesaistes pašai rūpnīcai “Liepājas metalurgs”. Viņš cer, ka pēc pārdošanas maksātnespējīgā kompānija varēs apmierināt visu kreditoru prasības.

Jūnija vidū jau esot saņemti desmit nesaistošie piedāvājumi no potenciālajiem maksātnespējīgās rūpnīcas investoriem. No šiem desmit atlasīti seši labākie, ar kuriem patlaban notiek sarunas.

Potenciālie investori ir gan no Krievijas, gan no Eiropas. Augusta sākumā tiks atlasīti galvenie pretendenti, ar kuriem tiks turpinātas padziļinātas sarunas, lai augusta beigās varētu noslēgt darījumu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl