Atcerēties, ka tavas problēmas risinājums var noderēt arī citiem; pieredzē dalās SIA ”Burti”

Pievienot komentāru

Vislabākā alga par padarīto, pirmkārt, ir kolēģu un citu iesaistīto novērtējums, kaut vai pasakot vienkāršo ”paldies” vai uzslavējot par lieliski īstenotu darbu. Mūsdienās, īpaši darbā ar datoru, šīs šķietami vienkāršās lietas aizmirstas. SIA ”Burti” šādu problēmu identificēja uzņēmuma iekšienē un rada tai risinājumu, kas nu noder arī citiem. Uzņēmums savā pieredzē dalās ”Swedbank” īstenotā projektā ”Pieredze ir bagātība”.

”Swedbank” projekts ”Pieredze ir bagātība” šogad notiek pirmo reizi, un tajā uzņēmēji aicināti dalīties savā pieredzē ar mērķi sekmēt Latvijas uzņēmējdarbības attīstību, iedvesmojot citus uzņēmējus un sabiedrību kopumā nodarboties ar uzņēmējdarbību.

Nenonākt līdz situācijai, kad komanda jūtas nenovērtēta

Pieteikties ”Swedbank” projektam ”Pieredze ir bagātība” uzņēmumu SIA ”Burti” vadītāju Elvi Kvalbergu pamudināja stāsts par produktu ”Good Job, Pal” (”Labs darbs, draudziņ!” – tulkojumā no angļu valodas). 2014. gadā jutām, ka dažādu ārēju iemeslu dēļ (2008. gada recesija, kā arī tūlīt pēc tam ļoti nozīmīgas izmaiņas mūsu pamata biznesa nišā) komanda bija sliktā stāvoklī. Cilvēki jutās nenovērtēti, neredzēja jēgu savam darbam un jutās ”ierakušies” vientuļajā darbā.

Identificējot šo problēmu, SIA ”Burti” radīja programmatūru, ar kuras palīdzību kolēģi varēja viens otram viegli pateikt digitālo paldies. Pat par vismazākajiem labajiem darbiņiem. Redzot, ka risinājums darbojas un ir pateikts aptuveni tūkstoš digitālo paldies, kā arī atrisinātas minētās problēmas ar komandas novērtējumu, nolemts izveidot produktu, kas ļautu pateikt ”digitālo paldies” arī citiem uzņēmumiem.

”Tā radās ”Good Job, Pal!” – aplikācija, kurā jebkura komanda var izveidot sev kontu, teikt paldies, pamatojoties uz savām vērtībām, un rezultātā iegūt laimīgākus darbiniekus, lielāku efektivitāti un iesaisti, stiprākas komandas vērtības un papildu rīku vadības lēmumiem personāla jomā,” norāda Elvis Kvalbergs.

Pašlaik šo rīku aktīvi izmanto pieci uzņēmumi, taču paralēli tam notiek aktīvs pārdošanas darbs. Par projekta vērtību liecina arī pavisam nesen saņemtā ”Izcila darba devēja DNS” balva inovatīvu novērtēšanas metožu kategorijā.

Risinājums tavām problēmām var noderēt arī citiem

Aicināts dalīties ar padomu citiem, Elvis iesaka, risinot izaicinājumus, atcerēties, ka ”jūs esat tikpat unikāli kā visi pārējie, proti, daudziem ir līdzīgi izaicinājumi, un jūsu risinājums var noderēt citiem vai citu atrastais risinājums jums”.

SIA ”Burti” jau 18 gadus risina savu klientu biznesa izaicinājumus ar piemērotākās programmatūras piemeklēšanu, pielāgošanu, izveidi un gala risinājuma ieviešanu un uzturēšanu.

”Swedbank” projektā ”Pieredze ir bagātība” paredzēto naudas balvu, ja to iegūs, uzņēmums paredzējis izmantot ”Good Job, Pal!” mārketinga apjoma palielināšanai un produkta attīstībai.

Balso par SIA ”Burti” pieredzes stāstu portālā Pieredze.lv!

”Swedbank” projekts ”Pieredze ir bagātība” sniedz iespēju uzņēmējiem ne vien dalīties savā pieredzē, tādējādi iedvesmojot citus, bet arī cīnīties par galveno balvu 5000 eiro apmērā, kā arī individuālas ekspertu konsultācijas sava biznesa turpmākai attīstībai. Galvenās balvas ieguvēju noteiks žūrija, bet 1000 eiro lielās simpātiju balvas ieguvēju – sabiedrības balsojums.

Balvu 5000 eiro apmērā saņems uzņēmums, kas būs guvis augstāko žūrijas novērtējumu, tikmēr 1000 eiro balvas ieguvēju noteiks publiskais balsojums internetā. Balsošana internetā sākas 5. novembrī un noslēgsies 20. novembrī pulksten 10.00. Balsot iespējams vienu reizi stundā, izmantojot sociālā tīkla ”Facebook” profilu.

Projekta nolikumu meklē portālā Pieredze.lv!

BALSO PAR SAVU FAVORĪTU ŠEIT!