1 komentārs

ASV liegusi pieeju savai finanšu sistēmai Latvijas otrai lielākajai bankai “AB.LV”. Tas noticis, reaģējot uz atkārtotiem pārkāpumiem naudas atmazgāšanā.

ASV varasiestāžu ieskatā, Latvijas otrā lielākā banka regulāri nodarbojusies ar naudas atmazgāšanu, kas kļuvusi par neatņemamu tās biznesa praksi. Konstatēti pārkāpumi, kas saistīti gan ar Ziemeļkorejas ieroču programmai noteikto sankciju apiešanu, gan darījumiem ar personām, kas iesaistītas korupcijas lietās Krievijā un Ukrainā. ASV ieskatā “AB.LV” ne tikai nav novērsusi konstatētos riskus, bet mēģinājusi kavēt naudas atmazgāšanas un terorisma finansēšanas apkarošanu Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jāpiebilst, ka “AB.LV” pieder Latvijas bagātāko cilvēku topa līderiem – uzņēmējiem Oļegam Fiļam un Ernestam Bernim.

TOP komentāri

  • s
    0 0 0

    s

    Ko nu darīs oficiālie banku uzraugi? Paši neko neredz vai nemāk redzēt, nu pa tiešo norāda ne vairs "Eiropa", kuru ari prot apšmaukt, bet vēl lielāki kungi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl