1 komentārs
Ārvalstu latvieši spriedīs, kā padarīt Latviju pievilcīgāku investoriem
FOTO: LETA

Latvieši izkaisīti visā pasaulē, un šodien daļa no viņiem pulcējas Latvijā. Sabraukuši no 15 valstīm, viņi spriedīs, kā padarīt valsti pievilcīgāku investoriem un kā labāk iekarot dažādus svešzemju tirgus, piemēram, Ķīnu

Dažādos laikos no Latvijas izceļojušo tautiešu un viņu pēcteču skaits pasaulē šobrīd lēšams ap 370 tūkstošiem. Eksperti uzskata, ka šie cilvēki var sniegt atbalstu Latvijas ekonomikai.

Aptuveni trešdaļa to dara, veicot regulārus naudas pārvedumus uz Latviju, bet citi var palīdzēt Latvijas uzņēmējiem ieiet jaunos eksporta tirgos.

Diasporas pieredzi iecerēts izmantot arī valsts līmenī – premjere Laimdota Straujuma paziņojusi, ka plānots izveidot īpašu latviešu diasporas augsta līmeņa uzņēmēju konsultatīvo darba grupu.

TOP komentāri

  • Ragana
    0 0 0

    Ragana

    Protams, protams - jāizdomā taču, ko vēl nozagt, prihvatizēt, iztirgot, pārņemt. Vai vēl ir, ko? Ja nevarēs paši izdomāt, mūsu valdība pakalpīgi palīdzēs. Gan jau kāds kauliņš no mielasta galda atkritīs arī pašmāju kangariem. Jāsmejas par tiem lielajiem atbalstītājiem un palīgiem - "ka tikai pašu pakaļas siltumā un drošībā, un pēc tam nāksim izpostīt to, kas te vēl palicis". Tā bija toreiz, tā ir tagad.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl