Ārkārtējā situācijā “Omniva” strādās visu diennakti

0 Komentāru
Ārkārtējā situācijā “Omniva” strādās visu diennakti
PUBLICITĀTES FOTO

Loģistikas nozares uzņēmums “Omniva” ierobežojumu dēļ attiecībā uz klātienes tirdzniecību un saistībā ar paredzamo sūtījumu apjomu pieaugumu ir izlēmis ārkārtējā situācijā pāriet uz darba režīmu 24 stundas septiņas dienas nedēļā, informēja uzņēmumā.

Pāreja uz darba laiku 24/7 nozīmē, ka “Omniva” Klientu atbalsta cents atbildēs uz tālruņa zvaniem un apkalpos iesūtītos iesniegumus 24 stundas diennaktī. Arī šķirošanas un noliktavas darbinieki veiks darbu visu diennakti, bet kurjeri sūtījumus uz pakomātiem nogādās biežāk nekā reizi diennaktī un darbu turpinās arī svētdienās.

Prognozējot, ka sūtījumu apjomi ārkārtējās situācijas laikā varētu palielināties no 35% līdz pat 50 %, “Omniva” izlēmusi nodrošināt darba nepārtrauktību un maksimāli ātru sūtījumu piegādi Latvijā. “Mēs saprotam, ka nereti varam būt vienīgais pakalpojumu nodrošinātājs, kas var piegādāt šobrīd klātienes tirdzniecībā nepieejamās preces. Tādēļ esam sakārtojuši visus procesus tā, lai vismaz 90% sūtījumu Latvijas robežās tiktu piegādāti jau nākamajā dienā,” skaidro uzņēmuma vadītāja Latvijā Beāte Krauze-Čebotare.

Jau kopš vasaras “Omniva” ir strādājusi arī pie darbaspēka un sūtījumu izņemšanas vietu kapacitātes palielināšanas. Patlaban, salīdzinot ar pērnā gada oktobri, darbinieku skaits ir palielināts par 34%, galvenokārt zvanu centrā, noliktavā un kurjeru amatos.

Līdztekus tūlīt tiks uzsākts 92 jaunu pakomātu uzstādīšanas process, kas, kā norāda uzņēmums, ražotāja dēļ ir nedaudz aizkavējušies. Paralēli ir noslēgta vienošanās ar “Narvesen” par iespēju sūtījumus izņemt arī šajās tirdzniecības vietās visā Latvijā. Tādējādi līdz gada nogalei kopumā “Omniva” nodrošinās jau 300 pakomātus un 200 izņemšanas punktus “Narvesen” tirdzniecības vietās. Tātad – kopumā 500 vietās visā Latvijā.

“Tik strauju pāreju uz darba režīmu 24/7 varam šobrīd nodrošināt, jo esam izpildījuši mājasdarbu un gatavojušies šim jau laicīgi, prognozējot, ka rudens un ziemas mēnešos saslimstība ar Covid-19, visticamāk, paaugstināsies. Tādēļ pašlaik mums atliek vien iedarbināt visus procesus, kā to esam paredzējuši,” stāsta Krauze-Čebotare.

“Omniva Latvija” dibināta 2012. gadā un sniedz sūtījumu loģistikas, informācijas loģistikas un e-rēķinu apstrādes pakalpojumus. Patlaban Latvijas “Omniva” tīklā ir 208 pakomāti, kas izvietoti 97 apdzīvotās vietās Latvijā.

0 Komentāru