“Arco Real Estate” apgrozījums aug par trešdaļu; peļņa sešreiz lielāka

Komentāri
“Arco Real Estate” apgrozījums aug par trešdaļu; peļņa sešreiz lielāka
Foto: LETA

Nekustamo īpašumu nozarē strādājošās SIA “Arco Real Estate” apgrozījums pagājušajā gadā audzis par 30,54%, palielinoties no 0,770 miljoniem eiro 2012. gadā līdz 1,005 milj. eiro pērn.

Nedaudz vairāk kā pusi jeb 52,79% no SIA “Arco Real Estate” kopējā apgrozījuma aizvadītajā gadā veidojuši ieņēmumi no īpašuma vērtēšanas, bet vēl 47,17% nodrošinājuši starpniecības un konsultatīvie pakalpojumi.

Salīdzinot ar aizpagājušo gadu, pērn SIA “Arco Real Estate” peļņa pēc nodokļiem palielinājusies vairāk nekā 6 reizes, pieaugot līdz 81,390 tūkst. eiro.

SIA “Arco Real Estate” reģistrēta 1997.gada janvārī ar nosaukumu SIA “Arko Nekustamais īpašums Latvija”, kas uz pašreizējo vārdu nomainīts 2003. gada maijā.

Uzņēmuma kapitāldaļu turētāji ir Aigars Šmits, SIA “Newcom” un igauņu “Arco Real Estate”. Pašam SIA “Arco Real Estate”, pēc “Lursoft” sniegtajām ziņām, pieder SIA “Arco Property Management” un SIA “Adepto daļas”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl