“Andeles mandeles” dibinātāja šovasar atvērs “Rasolu”

Komentāri
“Andeles mandeles” dibinātāja šovasar atvērs “Rasolu”
Foto avots: www.facebook.com/andele.mandele

“Andeles mandeles” dibinātāja Līva Jaunozola šovasar plāno atvērt savu kafejnīcu ar nosaukumu “Rasols”, kurā apmeklētāji varēs nogaršot padomju laika rasolu un debesmannā.

Kafejnīca atradīsies Rīgas klusajā centrā, Strēlnieku ielā 9, un aizņems 50 kvadrātmetrus lielu telpu, kurā būs izvietoti pieci galdiņi.

Kafejnīcas izveidotāja vēlas šajā vietā radīt intīmu gaisotni. “”Rasolā” būsim salikuši iekšā visu, kas iespējams, gan atrastās interjera pērles pašu dzīvoklī, gan no draugiem,” stāsta Jaunozola.

Jaunozola skaidro – tā kā tas ir klusais centrs, tad nepieciešams organizēt, lai ārzemnieki dienas laikā var nogaršot padomju laika rasolu un īstu auksto zupu vai, piemēram, debesmannā.

“To arī realizēsim. Trīs četri ēdieni dienā, ne vairāk, jo virtuve ir maza,” viņa piebilst.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl