Akvalande aptur darbību; to plāno atsākt pēc nedēļas

0 Komentāru
Akvalande aptur darbību; to plāno atsākt pēc nedēļas
Foto: popofatticus /Flickr

Apturēta ūdens atrakciju parka Akvalande Rīgā, Mūkusalas ielā 45, darbība. Tas saistīts ar Rīgas pilsētas būvvaldes lēmumu, apstiprina Akvalandi pārvaldošā uzņēmuma SIA GloBaltija pārstāvji.

Ūdens atrakciju parka pakalpojuma sniedzēja paziņojumā sociālajā vietnē Twitter un Akvalandes mājaslapā vēstīts, ka Akvalande darbu atsāks pēc būvvaldes atļaujas saņemšanas, prognozējot, ka tas varētu notikt pēc nedēļas, 10. novembrī.

Patlaban nav izdevies sazināties ar GloBaltija īpašnieku, lai sīkāk noskaidrotu Akvalandes īpašnieka turpmāko rīcību. Rīgas pilsētas būvvalde uzdevusi pārtraukt Akvalandes ekspluatāciju nesošo konstrukciju korozijas un citu būtisku bojājumu dēļ līdz apsekošanas eksperta tehniskā atzinuma saņemšanai, aģentūra LETA uzzināja būvvaldē. Būvvaldes vadītājs Inguss Vircavs mikrobloga vietnē Twitter paziņoja, ka pirmdien, 3. novembrī, atpūtas kompleksa īpašniekiem jāierodas būvvaldē, kur tiks noformēts dokumentēts atzinums par Akvalandes ekspluatācijas pārtraukšanu. Kā liecina Firmas.lv informācija, GloBaltija pērn divkāršoja apgrozījumu, sasniedzot 237 830 eiro, 2012. gadā uzņēmums apgrozīja 116 951 eiro. Pērn uzņēmuma peļņa bija 2413 eiro, bet 2012. gadā uzņēmums cieta zaudējumus 14 157 eiro apmērā. SIA GloBaltija dibināta 2007. gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 116 675 eiro. GloBaltijas vienīgais īpašnieks ir Juris Nazarenko.

0 Komentāru