Akvalande aptur darbību; to plāno atsākt pēc nedēļas

Komentāri
Akvalande aptur darbību; to plāno atsākt pēc nedēļas
Foto: popofatticus /Flickr

Apturēta ūdens atrakciju parka Akvalande Rīgā, Mūkusalas ielā 45, darbība. Tas saistīts ar Rīgas pilsētas būvvaldes lēmumu, apstiprina Akvalandi pārvaldošā uzņēmuma SIA GloBaltija pārstāvji.

Ūdens atrakciju parka pakalpojuma sniedzēja paziņojumā sociālajā vietnē Twitter un Akvalandes mājaslapā vēstīts, ka Akvalande darbu atsāks pēc būvvaldes atļaujas saņemšanas, prognozējot, ka tas varētu notikt pēc nedēļas, 10. novembrī.

Patlaban nav izdevies sazināties ar GloBaltija īpašnieku, lai sīkāk noskaidrotu Akvalandes īpašnieka turpmāko rīcību. Rīgas pilsētas būvvalde uzdevusi pārtraukt Akvalandes ekspluatāciju nesošo konstrukciju korozijas un citu būtisku bojājumu dēļ līdz apsekošanas eksperta tehniskā atzinuma saņemšanai, aģentūra LETA uzzināja būvvaldē. Būvvaldes vadītājs Inguss Vircavs mikrobloga vietnē Twitter paziņoja, ka pirmdien, 3. novembrī, atpūtas kompleksa īpašniekiem jāierodas būvvaldē, kur tiks noformēts dokumentēts atzinums par Akvalandes ekspluatācijas pārtraukšanu. Kā liecina Firmas.lv informācija, GloBaltija pērn divkāršoja apgrozījumu, sasniedzot 237 830 eiro, 2012. gadā uzņēmums apgrozīja 116 951 eiro. Pērn uzņēmuma peļņa bija 2413 eiro, bet 2012. gadā uzņēmums cieta zaudējumus 14 157 eiro apmērā. SIA GloBaltija dibināta 2007. gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 116 675 eiro. GloBaltijas vienīgais īpašnieks ir Juris Nazarenko.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl