“Akropoli” atklāšanas dienās apmeklējuši 150 000 cilvēku

25 komentāri
“Akropoli” atklāšanas dienās apmeklējuši 150 000 cilvēku
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Jaunatklāto iepirkšanās un izklaides centru “Akropole” pirmo četru darbības dienu laikā apmeklēja 150 000 cilvēku, portālu Skaties.lv informē “Akropoles” pārstāve Līga Andžāne.

Vienlaikus viņa norāda, ka šajās dienās jaunajā “Apollo Kino” klubā reģistrējušies jau 8000 biedru, savukārt vērienīgās ledus arēnas ledu trīs dienu laikā izmēģināja teju 1500 slidotāju.

“Mūsu prognozes par gaidāmo apmeklētāju skaitu ir piepildījušās. Pirmajā “Akropoles” darbības dienā to apmeklēja aptuveni 40 000 cilvēku, bet visās četrās atklāšanas dienās jaunajā iepirkšanās un izklaides centrā pabija kopumā 150 000 cilvēku,””pastāstīja “Akropole Rīga” vadītājs un “Akropolis Group””valdes loceklis Kaspars Beitiņš.

Iepriekš jau vēstīts, ka  ceturtdien Rīgā, Maskavas ielā 257 durvis ver iepirkšanās un izklaides centrs “Akropole”.  Tajā kopumā atrodas 170 dažādas iepirkšanās un izklaides vietas – viss vienuviet 60 000 kvadrātmetru tirdzniecības plašumos.

Tirdzniecības centrā atrodas arī ”Maxima XXX” lielveikals, kura izveidē ieguldīti vairāk nekā trīs miljoni eiro un izveidotas jaunas 200 darba vietas.

”Akropoles” autostāvietā ir vieta 2300 automašīnām. Kā novēroja portāls Skaties.lv, atklāšanas dienā stāvvieta ir pārpildīta. Tāpat tirdzniecības centrā darbojas Igaunijas kinoteātris ”Apollo Kino” ar deviņām kinozālēm, tostarp divām kinorestorāna zālēm, kura izveidē tiks investēti septiņi miljoni eiro.

Lasi vēl: Pirmie iespaidi par “Akropoli”: kā izskatās jaunajā iepirkšanās un izklaides centrā?

Tostarp, tirdzniecības centrā ”Akropole” atrodas Baltijā pirmais multizīmolu veikals ”Van Graaf”, kā arī modes preču veikals ”Oysho”, apavu veikals ”Deichmann” un sporta preču veikals ”USC”.

Vēstīts arī, ka kopējās investīcijas ”Akropoles” būvniecībā bija gandrīz 180 miljonus eiro apmērā, tostarp ”SEB bankas” aizdevums ir 106,5 miljonu eiro apmērā.

Tirdzniecības un izklaides centra ”Akropole” būvniecības ģenerāluzņēmējs ir SIA ”Merks”. Tirdzniecības centra ēkas tehnisko projektu izstrādājis arhitektu birojs ”Sarma & Norde arhitekti”, bet projekta tehnisko uzraudzību nodrošina uzņēmums SIA ”Būvuzraugi LV”.

Iepriekš jau vēstīts, kamēr vienkāršā tauta vēl gaidīja varenā izklaides un iepirkšanās centra ”Akropole” atklāšanu, Rīgas kultūras un biznesa elitei jau bija iespēja novērtēt to jau iepriekšējā vakarā pirms atklāšanas. Pasākumā bija tas gods būt arī Skaties.lv.

Kā “Akropoles” atvēršana ietekmēs tirdzniecības centru nozari? Lasi šeit! 

25 komentāri