“Akropole” atvērusi āra tirdzniecības laukumu

0 Komentāru
“Akropole” atvērusi āra tirdzniecības laukumu
PUBLICITĀTES FOTO

Piektdien darbu sācis āra iepirkšanās laukums 2537 kvadrātmetru platībā pie tirdzniecības centra “Akropole”, pavēstīja “Akropoles” pārstāvji.

Plānots, ka iepirkšanās laukums turpmākās divas nedēļas darbosies piektdienās, sestdienās un svētdienās – 23., 24., un 25.aprīlī, kā arī 30.aprīlī un 1., 2.maijā. Šajos datumos veikali āra iepirkšanās laukumā būs apmeklētājiem pieejami no plkst.10 līdz 21.

Laukums atrodas pie “Akropole” B ieejas un tajā strādās veikali “Nike”, “Sportland”, “Sportsdirect”, “Douglas”, kā arī “Milani”. Tāpat darbu joprojām turpinās attālināti iegādāto preču izsniegšanas punkts.

Tirdzniecības centra pārstāvji uzsvēra, ka āra iepirkšanās laukuma teritorijā jāvalkā sejas maskas. Lai regulētu apmeklētāju plūsmu, ieeja un izeja tiek organizēta atsevišķās vietās, lai minimizētu drūzmēšanās riskus. Vienlaikus āra iepirkšanās laukumā ir uzstādīta roku dezinfekcijas iekārta, un apsardzes darbinieki sekos līdzi epidemioloģisko prasību ievērošanai. Āra iepirkšanās laukuma teritorija ir apsargāta un tajā darbojas video novērošana.

“Apzinoties, cik ļoti mūsu nomnieki un apmeklētāji ar nepacietību gaida pilnvērtīgas iepirkšanās atsākšanos iekštelpās, esam priecīgi, ka noteikto ierobežojumu apstākļos, vienlaikus, ievērojot visus nepieciešamos drošības pasākumus, mēs varam piedāvāt iespēju klātienē un svaigā gaisā pielaikot un iegādāties dažādas ikdienai svarīgas preces,” sacīja “Akropoles” vadītāja Zane Kaktiņa un piebilda, ka atkarībā no turpmākajiem Ministru Kabineta noteikumiem, āra iepirkšanās laukums savu darbību varētu turpināt ilgāk.

LETA jau vēstīja, ka no 7.aprīļa var darboties visi veikali ārpus tirdzniecības centriem, kuru platība ir virs 7000 kvadrātmetru. Ar valdības 1.aprīļa lēmumu sākotnēji tika arī noteikts, ka no 7.aprīļa tirdzniecības centros esošajos veikalos, kuri nedrīkstēja strādāt jau iepriekš, no trešdienas nav ļauta arī distances tirdzniecībā iegādātu preču izsniegšana. Sēdē 8.aprīlī ministri gan lēma, ka lielajos tirdzniecības centros klātienē varēs strādāt arī datoru un telekomunikāciju specializētie veikali.

Par pasūtījumu izsniegšanas vietām vai āra tirdzniecības vietu atvēršanu iepriekš publiski paziņoja arī citi lielie iepirkšanās centri – “Origo”, “Domina”, “Spice”, “Rīga Plaza” un “Alfa”.

Attālināti iegādāto preču izsniegšana joprojām nav aizliegta internetveikalu preču izsniegšanas punktos, ja tie atrodas ārpus tirdzniecības centriem.

Tāpat klātienē var tikt organizēta ielu tirdzniecība, kā arī var darboties veikali tādos tirdzniecības centros, kuru kopējā tirdzniecībai atvēlētā platība ir mazāka par 7000 kvadrātmetriem.

Āra tirdzniecībā un tirgos būs jānodrošina stingrāka fiziskās distancēšanās prasību noteikšana, jākontrolē apmeklētāju un tirdzniecības darbinieku plūsma, jāieceļ atbildīgā persona par epidemioloģiskās drošības pasākumu īstenošanu.

Vienlaikus tirdzniecības centros ar platību virs 7000 kvadrātmetriem arī turpmāk ļauts strādāt tikai pārtikas, higiēnas, dzīvnieku barības un optikas preču veikaliem, kā arī aptiekām, grāmatnīcām un pakalpojumu sniegšanas vietām. Savukārt no 10.aprīļa arī datoru un telekomunikāciju specializētie veikali.

Lasi vēl:

0 Komentāru