“airBaltic” ziemas sezonā nodrošinās savienojumus ar Eiropas biznesa centriem

Pievienot komentāru
“airBaltic” ziemas sezonā nodrošinās savienojumus ar Eiropas biznesa centriem

No svētdienas, 25. oktobra, stājies lidsabiedrības “airBaltic” ziemas sezonas lidojumu grafiks un šosezon “airBaltic” savā maršrutu tīklā plāno savienot Rīgu ar 40 galamērķiem, nodrošinot savienojumus ar Eiropas lielākajiem biznesa centriem, aģentūru LETA informēja lidsabiedrībā.

Plānotais ziemas sezonas lidojumu grafiks ietver tādus slēpošanas galamērķus kā Kitile, Minhene, Vīne, Zalcburga, Cīrihe, Ženēva, Milāna, Verona un citus.

Papildus tam, ja epidemioloģiskā situācija ļaus, tad lidsabiedrība savienos Rīgu ar vairākiem atpūtas galamērķiem, tostarp Larnaku vai Romu.

Patlaban “airBaltic” veic tiešos lidojumus no Rīgas, Tallinas un Viļņas uz dažādiem Eiropas biznesa centriem un atpūtas galamērķiem, ar kuriem iespējams iepazīties uzņēmuma mājaslapā.

“airBaltic” pārstāvji informēja, ka lidsabiedrība ieviesusi stingrus drošības pasākumus, kā arī lidojumi tiek organizēti, ņemot vērā atbildīgo iestāžu rekomendācijas. Visiem pasažieriem “airBaltic” lidojumos tiek nodrošināts bezmaksas pamata aprūpes komplekts, kurā ietilpst sejas aizsargmaska un dezinfekcijas salvetes.

Pasažieriem pirms ceļojuma ir jāpārbauda ceļošanas noteikumi un lidostu ierobežojumi oficiālajās vietnēs vai vietējās vēstniecībās. Noteikumi strauji mainās un atšķiras dažādās valstīs, tāpēc vienmēr jāiepazīstas ar jaunāko informāciju.

Jau ziņots, ka “airBaltic” koncerna apgrozījums Covid-19 pandēmijas ietekmē šogad pirmajā pusgadā samazinājās par 63,6% – līdz 78,713 miljoniem eiro, savukārt koncerna zaudējumi pieauga gandrīz septiņas reizes un veidoja 184,77 miljonus eiro.

Tikmēr “airBaltic” auditētais apgrozījums pagājušajā gadā bija 503,281 miljons eiro, kas ir par 23,1% vairāk nekā 2018.gadā, taču kompānija cieta zaudējumus 7,729 miljonu eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš.

Latvijas valstij pieder 96,14% balsstiesību “airBaltic” kapitālā, bet finanšu investoram, Dānijas uzņēmējam Larsam Tūsenam piederošajam “Aircraft Leasing 1” – 3,86%.