“airBaltic” sāk lidojumus uz Edinburgu

0 Komentāru
“airBaltic” sāk lidojumus uz Edinburgu

Latvijas lidsabiedrība “airBaltic” 2. jūlijā sāk lidojumus no Rīgas uz Endinburgu Apvienotajā Karalistē, informēja aviokompānijā.

“airBaltic” lidojumus starp abām pilsētām nodrošina divas reizes nedēļā. Papildus tam 4. jūlijā “airBaltic” sāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Mančestru.

“airBaltic” no Rīgas uz Edinburgu lidojumus veic ar “Airbus A220-300” lidmašīnu.

Šovasar “airBaltic” piedāvā tiešos lidojumus no Rīgas uz vairāk nekā 70 galamērķiem, tostarp uz septiņiem galamērķiem Itālijā, septiņiem Grieķijā un sešiem Spānijā, kā arī uz vairākiem citiem atpūtu galamērķiem.

“airBaltic” atgādina, ka aviokompānija ir ieviesusi plašus veselības aizsardzības pasākumus un lidojumus organizē saskaņā ar atbildīgo institūciju rekomendācijām. Vairāk informācijas par “airBaltic” veselības aizsardzības pieejama uzņēmuma mājaslapā.

“airBaltic” lūdz pasažierus stingri ievērot visus attiecīgo varasiestāžu izdotos noteikumus un prasības. Uzņēmums pasažieriem stingri iesaka pirms ceļojuma oficiālajās interneta vietnēs vai vietējās vēstniecībās pārbaudīt ceļošanas noteikumus un ierobežojumus lidostās. Noteikumi strauji mainās un katrā valstī tie ir atšķirīgi, tāpēc pasažieri vienmēr aicināti pārliecinieties, ka viņiem ir pieejama jaunākā informācija, kas garantēs ērtu ceļojumu.

Latvijas valstij pieder 96,14% balsstiesību “airBaltic” kapitālā, bet finanšu investoram, Dānijas uzņēmējam Larsam Tūsenam piederošajam “Aircraft Leasing 1” – 3,86%.

0 Komentāru