Komentāri

Sagaidījis jaunās valdības aprises, ilgāku laiku “klusējušais” vācu uzņēmējs Ralfs Dīters Montāgs-Girmess gatavojas beidzot parakstīt airBaltic akcionāru līgumu. Kā apstiprinājusi lidsabiedrība, tas varētu notikt jau šonedēļ.

“Mums ir dažas indikācijas par šo nedēļu. Tomēr tas ir jautājums starp investoru un akcionāru (Satiksmes ministriju), un tāpēc mēs par to plašāk nevaram teikt,” norāda airBaltic pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jāatgādina, ka Satiksmes ministrija akcionāru līgumu Montāgam-Girmesam iesniedza vēl decembrī, taču pozitīva atbilde joprojām nav saņemta. Tas lielākajai reģionālajai lidsabiedrībai rada problēmas, jo bez privātā partnera valsts kompānijā nevar ieguldīt līdzekļus.

Foto

Kā zināms, airBaltic ir negatīvs pašu kapitāls, kas apgrūtina norēķinus par gaisa kuģu līzingu un jauno Bombardier lidmašīnu iegādi. Vācu uzņēmēja kavēšanās ieguldīt 50 miljonus esot saistīt gan ar valdības maiņu, gan nepieciešamību atrast alternatīvu finanšu avotus, jo Latvijas puse aizliedza darījumu par Krievijā ražoto Sukhoi lidmašīnu piegādi aviosabiedrībai.

Video

Lasi vēl