“airBaltic” par godu Lietuvai rada īpašu lidmašīnu

4 komentāri
“airBaltic” par godu Lietuvai rada īpašu lidmašīnu
PUBLICITĀTES FOTO

Ņemot vērā aizvien pieaugošo Latvijas lidsabiedrības “airBaltic” pakalpojumu popularitāti Lietuvā, “airBaltic” par godu Lietuvai radījusi īpašu krāsojumu “Airbus A220-300” lidmašīnai, portālu Skaties.lv informē lidsabiedrības pārstāve Alise Briede.

Tagad “airBaltic” lidmašīnu “Airbus A220-300” ar reģistrācijas numuru YL-CSK rotā Lietuvas karoga krāsas, kā arī tā nodēvēta galvaspilsētas Viļņas vārdā.

“airBaltic” izpilddirektors Martins Gauss norāda: “Mēs esam lepni nodrošināt labāko savienojamību uz un no Baltijas valstīm. Šobrīd mēs no Baltijas valstīm piedāvājam tiešos lidojumus vairāk nekā 80 maršrutos. Mums rūp Baltijas valstis un mēs turpināsim “airBaltic” ilgtspējīgās izaugsmes ceļu, palīdzot veicināt Latvijas, Igaunijas un Lietuvas attīstību. “airBaltic” komanda ir priecīga Lietuvas pasažieriem prezentēt šo jauno, īpašo lidmašīnas krāsojumu. Tagad visu trīs Baltijas valstu karogu krāsas lepni plīvos virs mūsu galvām augstu gaisā.”

Kā norāda “Magnetic MRO” operāciju vadītājs Kaspars Podiņš, lai radītu šo mākslas darbu, 15 profesionāli krāsotāji strādāja 1 000 stundas. Kopumā krāsošanā tika izmantoti 250 litri grunts, krāsas un lakas, krāsotā slāņa biezumam veidojot 120 mikronu jeb 0,12 mm.

“airBaltic” 2019. gada pirmajos sešos mēnešos uz un no Lietuvas pārvadājusi vairāk nekā 240 000 pasažieru. Salīdzinājumā ar attiecīgo laika periodu pērn lidsabiedrība pārvadājusi par 20% vairāk pasažieru Lietuvā uz galamērķiem lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos.

Sākot no šī gada ziemas sezonas, “airBaltic” Viļņā arī bāzēs vienu no savām jaunajām “Airbus A220-300” lidmašīnām, lai apkalpotu aizvien pieaugošo galamērķu skaitu, kas tiek piedāvātas Lietuvas pasažieriem.

“airBaltic” nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos.

Lasi vēl”airBaltic” prezentē savu dāvanu Latvijai simtgadē – sarkanbaltsarkanu lidmašīnu

4 komentāri