airBaltic apstiprina daudz apspriesto investoru no Vācijas

Komentāri

Naktī uz trešdienu valdība pēc četru stundu apspriešanās atbalstījusi Prudentia atrasto airBaltic investoru no Vācijas.

Zināms, ka investors Ralfs Dīters Montāgs-Girmess par 52 miljonu eiro ieguldījumu iegūs 20% Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic akciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt aviouzņēmumam vajadzīgos 80 miljonus eiro nodrošinās aizņēmums Valsts kasē – vakarnakt paziņoja Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Tiesa, par šo valdības lēmumu vēl būs jālemj Saeimai kontekstā ar nākamā gada budžetu, kas varētu notikt šā gada 30. novembrī.

Satiksmes ministrijai divu gadu laikā būs jāatrod arī airBaltic stratēģiskais investors, nolemts valdībā.

Satiksmes ministrs Anrijs Matīss norādīja, ka Vācijas finanšu investors aviokompānijā airBaltic būs tikai uz laiku. 20% lidsabiedrības akciju tiks no investora atpirktas tad, kad tiks atrasts stratēģiskais investors.

Šobrīd norit sarunas ar vairākiem potenciāliem stratēģiskajiem investoriem, taču problēmas to atrast sagādā airBaltic finanšu situācija, intervijā 900 Sekundēs sacīja A. Matīss.

Gausa vīzija: Sākot no nākamā gada, airBaltic atgriezīsies pie izaugsmes

Skaties video:

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl