Komentāri
Air Lituanica no rītdienas pārtrauc lidojumus; reisus pārņem airBaltic
FOTO: LETA

Lietuvas aviokompānija Air Lituanica paziņojusi, ka 22. maijā tiks veikti lidojumi no un uz Amsterdamu, Parīzi un Tallinu, taču lidojumi uz Berlīni, Prāgu, Briseli un Stokholmu ir atcelti. Savukārt no 23. maija lidsabiedrība atcēlusi visus paredzētos reisus.

Cenšoties mazināt pasažieriem radītās neērtības un izvērtējot pieejamos finanšu resursus, “Air Lituanica” vienojusies ar Latvijas nacionālo aviokompāniju airBaltic, kura pārņems Lietuvas lidsabiedrības atceltos lidojumus no 22. līdz 29. maijam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Air Lituanica norāda, ka tās klientu apkalpošanas centrs nosūtīs jaunas biļetes ar jaunu lidojumu informāciju pasažieriem, kas ieplānojuši ceļot 22.-29. maijā. Ja jaunie lidojumu nosacījumi un laiki nebūs pieņemami, pasažieri varēs šo ceļojumu noraidīt un pieprasīt Air Lituanica līdzekļu atmaksāšanu. Air Lituanica jau veikusi maksājumu airBaltic lidojumiem nākamajām astoņām dienām, tāpēc visiem pasažieriem ir garantēti lidojumi ar Latvijas aviokompāniju.

Turpmāko dienu laikā Air Lituanica turpinās pārrunas ar airBaltic, lai rastu iespējas nodrošināt pasažieru pārvadājumus arī pēc 29. maija.

Aviokompānijā airBaltic norāda, ka tā sniegs palīdzību pasažieriem, kurus ietekmējusi Lietuvas aviokompānijas darbības pārtraukšana. airBaltic izpilddirektors Martins Gauss akcentē, ka airBaltic sniegs palīdzību pasažieriem pirmajās dienās pēc Air Lituanica lidojumu pārtraukšanas un piedāvās “īpašās glābšanas cenas” klientiem, kas pirks biļetes vasarā.

airBaltic esot pirmā aviokompānija, kas sniegs palīdzību Air Lituanica pasažieriem, skaidro lidsabiedrībā. Ietekmētajiem pasažieriem nepieciešams sazināties ar Air Lituanica darbiniekiem vai saviem ceļojumu aģentiem, lai saņemtu palīdzību. Sākot no šodienas, airBaltic piedāvās visiem pasažieriem, kuri iegādājušies Air Lituanica biļetes ceļojumiem 2015. gada 6. jūnijā un pēc tam, īpašas vienvirziena biļetes par cenu 59 – 89 eiro, kuras iespējams rezervēt airBaltic zvanu centros.

Papildus jau esošajiem reisiem Viļņa-Amsterdama un Viļņa-Rīga maršrutiem airBaltic arī paziņo par jaunu tiešo maršrutu ieviešanu no Viļņas uz Briseli, Berlīni, Parīzi, Stokholmu, Varšavu un Helsinkiem.

“Mēs šodien paziņojam par pirmajiem tiešajiem maršrutiem no Viļņas uz Eiropas rietumiem un ziemeļiem, un pakāpeniski izvērtēsim papildu reisu pievienošanu,” informē Gauss.

Viņš arī norāda, ka lidsabiedrības mājas tirgus tagad ir visas Baltijas valstis Latvija, Lietuva un Igaunija.

airBaltic vadītājs akcentē, ka Air Lituanica darbības pārtraukšana ir spēcīgs signāls tam, ka trīs Baltijas valstīm nepieciešams īstenot kopīgus pasākumus aviācijas nozarē, lai labāk atbalstītu ceļotājus, jaunu ekonomisko aktivitāti un jaunas darbavietas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl