Komentāri

63% cilvēku pirms līgumu parakstīšanas par nekustamā īpašuma pārdošanu vai pirkšanu tos nelasa, raidījumā 900 sekundes atzina Zvērinātu notāru padomes priekšsēdētāja Sandra Stīpniece.

Sekas nekustamo īpašumu darījumu līgumu nelasīšanai var būt arī dramatiskas – bieži vien tiek zaudēta nauda vai arī paši īpašumi.

Tāpat cilvēki nereti pirms nekustamo īpašumu darījumu slēgšanas aizmirst noskaidrot, vai vispār nekustamais īpašums – zemes gabals – varēs tikt izmantots apbūvei. “Tās ir ļoti būtiskas lietas, jo katrs, slēdzot kaut kādus darījumus, grib sasniegt kaut kādus savus mērķus. Ja pēc tam izrādās, ka mērķis vispār nekad nav sasniedzams, tad ir bēdīgi,” pauda notāre.

Tajā pašā laikā viņa atzina, ka ziņas par īpašumiem ir noskaidrojamas – gan apbūves iespējas, gan iespējamie nodokļu vai cita veida parādi.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl