Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 19. novembris

Elizabete, Liza, Līze, Betija

Horoskops aunam

Neesi tik nopietns un atkāpies no striktajiem priekšstatiem par to, kā jēgpilni pavadīt pēc svētku dienu. Ja esi gana dzīvespriecīgs un komunikabls, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas atmosfērai.

Horoskops vērsim

Šodien atsakies no pieraduma visu pārraudzīt un no pedantisku plānu izstrādes katram gadījumam. Ļauj visam notikt vieglāk un nepārmet kļūdas un vājības ne sev, ne citiem.

Horoskops dvīņiem

Sapratīsi, ka ne visus līdzcilvēkus vari paņemt ar tukšām runām un seklām zināšanām, tāpēc šim brīdim izvēlies tikai tos, ar kuriem vieno, kas vairāk par darba pienākumiem. Dod priekšroku izvēles brīvībai un vairāk laika velti pats sev.

Horoskops vēzim

Būsi gatavs nedaudz pieslēgties visiem jautājumiem – piedalīties kādā pasākumā, apspriest jaunākos notikumus, apskatīt, izpētīt. Neko nopietnu nevarēsi uzsākt un novest līdz galam dēļ nepastāvīgā noskaņojuma.

Horoskops lauvai

Ja pats nevēlēsies, neviens tevi nepiespiedīs ievērot pieņemtās uzvedības vai pienākumu uzliktās normas. Neļausi sevi kontrolēt un izrīkot, bet pats komandēsi savu mazo ģimenes vai radu pulku.

Horoskops jaunavai

Vēlēsies atrast atbildes uz jautājumu, kāds ir patiesais iespaids, ko atstāj uz savu partneri un mīļajiem un par ko viņi tevi piecieš. Parūpējies par mājīguma un prieka avotu visiem, kuri tev līdzās.

Horoskops svariem

Šī ir viena no dienām, kad izpaudīsies tavs svārstīgums un darīsi visu iespējamo, lai viss noritētu pa tavam prātam. Iegribas un rīcība būs spontāni. Būs interesanti, jo spēsi notiekošajā mazināt uzmanības deficītu.

Horoskops skorpionam

Šodien nokāp no augstprātības troņa, nebīdi savu viedokli un nepamāci citus kā atpūsties no svētkiem, bet vēro notiekošo, uzsūc visu iespējamo informāciju, kas vēlāk riktīgi noderēs.

Horoskops strēlniekam

Vēlēšanās būs dzīvotspējīgas, ja pats piedalīsies to realizēšanā. Labāk skaties, ka nenokavē un nepalaid garām kādu patiesi aizkustinošu pasākumu. Vēlēsies apstāties un paskatīties uz sevi un savām attiecībām it kā attālināti.

Horoskops mežāzim

Šajā pēcsvētku dienā pieņem visus uzaicinājumus un ielūgumus, lai situācijai spontāni mainoties, tu nepaliktu vientuļā meklētāja statusā. Rēķinies ar iespēju, ka kāds no taviem paziņām var sarīkot ne visai patīkamu konfrontāciju.

Horoskops ūdensvīram

Tev tuvo cilvēku labsajūta var izrādīties svarīgāka par tavām neizpaustajām vēlmēm un ilgām, tāpēc nedaudz upurēsies un pielāgosies. Gan jau pats zini robežu, cik tālu esi gatavs liekties.

Horoskops zivīm

Būs jāpielāgojas citu cilvēku nekonkrētajām un mainīgajām vajadzībām, kas tavas kārtis sajauks vēl vairāk. Iespējams iekulsies duālā situācijā dēļ vilcināšanos vai vienkārši nespēsi atšķirt patiesību no tukšiem solījumiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Bizness

Darba likums: Saeimai grozījumi būs jāskata vēlreiz

Darba likums: Saeimai grozījumi būs jāskata vēlreiz 1

Jaunievēlētajai Saeimai pavisam drīz būs jālemj, ko darīt ar virsstundu apmaksas regulējumu. Grozījumus Darba likumā savā pēdējā sēdē pieņēma vēl iepriekšējā Saeima, taču Valsts prezidents likumu atdeva otrreizējai caurlūkošanai.

"Swedbank" ieviesusi zibmaksājumus

"Swedbank" ieviesusi zibmaksājumus

“Swedbank”, turpinot digitālo pakalpojumu attīstību, pievienojusies Eiropas zibmaksājumu sistēmai, portālu Skaties.lv informē bankas mediju attiecību vadītāja Kristīne Jakubovska.

Rīgā plāno atvērt Baltijā lielāko "Apple" produkcijas mazumtirdzniecības veikalu

Rīgā plāno atvērt Baltijā lielāko "Apple" produkcijas mazumtirdzniecības veikalu 13

Šā gada 9. novembrī centrālās un Austrumeiropas lielākais “Apple” produkcijas premium izplatītājs “iStyle” svin gada jubileju kopš ienākšanas Latvijas tirgū. Pirmajā darbības gadā sasniedzot vairāk nekā 2,5 miljonu eiro apgrozījumu, uzņēmums ir nolēmis paplašināt darbību un nākamajā gadā atvērt trešo veikalu Rīgā, informē “iStyle” pārstāve Agita Salmiņa.

"Latvenergo" sāk tirgot dabasgāzi Lietuvā

"Latvenergo" sāk tirgot dabasgāzi Lietuvā

No oktobra AS ”Latvenergo” saviem klientiem Lietuvā papildus elektroenerģijai sāka piedāvāt arī dabasgāzi. Tādējādi šobrīd uzņēmums ir vienīgais no enerģētikas komersantiem, kas darbojas visos tirgus segmentos Baltijas valstīs.

Latvijas IKP provizoriskais pieaugums trešajā ceturksnī - 4,8%

Latvijas IKP provizoriskais pieaugums trešajā ceturksnī - 4,8%

Latvijas iekšzemes kopprodukts (IKP) šogad trešajā ceturtajā ceturksnī, pēc sezonāli un kalendāri neizlīdzinātiem ātrā novērtējuma datiem, ir pieaudzis par 4,8%, salīdzinot ar 2017.gada attiecīgo periodu, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

"Rimi Latvia" vērsīsies tiesā, lai apstrīdētu PTAC sodu par negodīgas komercprakses īstenošanu uzlīmju kampaņā

"Rimi Latvia" vērsīsies tiesā, lai apstrīdētu PTAC sodu par negodīgas komercprakses īstenošanu uzlīmju kampaņā

Mazumtirgotājs “Rimi Latvia” tiesā apstrīdēs Patērētāju tiesību un aizsardzības centra (PTAC) lēmumu piemērot 20 000 eiro sodu par negodīgas komercprakses īstenošanu uzlīmju kampaņā, kurā patērētāji tika aicināti krāt uzlīmes zīmola “Bosch” dažādu preču iegādei ar atlaidi, informē uzņēmuma Mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta vadītāja Kristīne Ciemīte.

Gobzems uzņēmējiem solījis iztikt bez pēkšņām izmaiņām

Gobzems uzņēmējiem solījis iztikt bez pēkšņām izmaiņām 2

Kādas nodokļu izmaiņas gaidāmas, kas notiks ar veselības aprūpes reformu, vai atbilstoši iepriekš plānotajam pieaugs skolotāju un mediķu algas? Tie ir tikai daži no jautājumiem, kurus, nespējot sagaidīt valdības izveidošanu, jaunajā Saeimā ievēlēto partiju virzītajiem premjera amata kandidātiem sāk uzdot darba devēji un arodbiedrības.