Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Otrdiena, 18. maijs

Inese, Inesis, Ēriks

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Bizness” aktualitātes

Ar 1. jūliju sāks izsniegt licences ārpakalpojuma grāmatvežiem

Ar 1. jūliju sāks izsniegt licences ārpakalpojuma grāmatvežiem

Ārpakalpojumu grāmatvežiem no 2021. gada 1. jūlija Valsts ieņēmumu dienests (VID) sāks izsniegt licences, un vienlaikus tiks izveidots arī ārpakalpojuma grāmatvežu Publiskais reģistrs. Licencēšana ļaus nodrošināt minimālo profesionālās kvalifikācijas līmeni, veicināt konkurenci un uzlabot pakalpojumu kvalitāti.

Atbalsta pasākumiem Covid-19 laikā piešķir papildu finansējumu

Atbalsta pasākumiem Covid-19 laikā piešķir papildu finansējumu 2

Latvijā joprojām tiek turpināti atbalsta pasākumi uzņēmējiem un strādājošajiem Covid-19 situācijā. Līdz 12. maijam dīkstāves atbalstam un algu subsīdijām izmaksāti jau vairāk nekā 132 miljoni eiro. Savukārt grants apgrozāmo līdzekļu plūsmas krituma kompensēšanai piešķirts pēc 22 197 uzņēmēju iesniegumiem vairāk nekā 265 miljonu eiro apmērā.

Eiropas Komisija šogad Latvijai prognozē ekonomikas pieaugumu par 3,5%

Eiropas Komisija šogad Latvijai prognozē ekonomikas pieaugumu par 3,5% 9

Epidemioloģiskajai situācijai uzlabojoties, gada otrajā pusē ir sagaidāma straujāka ekonomikas izaugsme un prognozēts, ka Latvijas ekonomika 2021.gadā pieaugs par 3,5%, komentējot Eiropas Komisijas (EK) 2020.gada pavasara ekonomikas prognozi, norādīja EK priekšsēdētājas izpildvietnieks Valdis Dombrovskis (JV).

Noskaidrots, kurā no Baltijas valstu galvaspilsētām ir visdārgākā dzīve

Noskaidrots, kurā no Baltijas valstu galvaspilsētām ir visdārgākā dzīve 5

Lai gan 2021. gadā pārtikas iegāde Rīgā tipiskai mājsaimniecībai vidēji maksā mazāk nekā 2018. gadā, Rīgā dzīvojošajiem joprojām jārēķinās ar lielāku dzīves dārdzību nekā kaimiņvalstu – Igaunijas un Lietuvas – galvaspilsētu iedzīvotājiem, liecina “Swedbank” Finanšu institūta Baltijas valstīs veiktais pētījums. Ar lielākiem tēriņiem rīdziniekiem jārēķinās, arī lūkojoties uz citām izmaksu pozīcijām.

Aptieku īpašnieki: Ideja par aptieku pieejamības uzlabošanu pēc stingrāka to regulējuma ieviešanas ir iluzora

Aptieku īpašnieki: Ideja par aptieku pieejamības uzlabošanu pēc stingrāka to regulējuma ieviešanas ir iluzora 1

Veselības ministrija pieķērusies arī ar Covid-19 nesaistītai tēmai, proti, aptieku tīkla regulējumam, rosinot turpmāk puskilometra rādiusā ap jau esošām aptiekām liegt atvērt jaunas, bet nelielās apdzīvotās vietās ļaut darboties tikai vienai aptiekai, ar ko ir cerība aptieku tīklu sakārtot un konkurenci padarīt godīgāku, lai gan aptieku īpašnieki brīdina, – notiks pretējais, vēsta TV3 Ziņas.

Valsts atbalstu varēs saņemt arī Covid-19 skartie sporta centri

Valsts atbalstu varēs saņemt arī Covid-19 skartie sporta centri

Sporta centri varēs saņemt atbalstu Covid-19 krīzes radītā apgrozījuma krituma kompensācijai – paredz jaunā valsts atbalsta programma. To administrēs Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), un kompensācija uzņēmējiem būs pieejama pēc atbalsta programmas saskaņošanas ar Eiropas Komisiju.

Vitenberga ieņēmumi pērn auguši par 30%

Vitenberga ieņēmumi pērn auguši par 30% 6

Ekonomikas ministra Jāņa Vitenberga (NA) ieņēmumi pērn auguši par 30%, liecina viņa Valsts ieņēmumu dienestā iesniegtā valsts amatpersonas deklarācija par 2020.gadu.