Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 15. jūlijs

Hermīne, Estere

Horoskops aunam

Mēģini paskatīties uz saviem ieradumiem – labajiem un arī kaitīgajiem, no cita skatupunkta. Varbūt ir pienācis laiks mainīt pierastās eksistences nosacījumus un limitus.

Horoskops vērsim

Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Izmanto savu ļoti plašo draugu un paziņu loku, lai iekļūtu sabiedrībā, kurā interesē kāds konkrēts personāžs. Kas tevi sagaidīs, būs atkarīgs no tavas prasmes iznesties.

Horoskops dvīņiem

Izmanto šo laiku, lai apgūtu jaunas zinības, kuras iepriekš atliki vai satiecies ar cilvēkiem, kuriem vienmēr nepietika laika. Būsi pārlaimīgs, cik daudz iedvesmas un dzīves enerģijas sasmelsies.

Horoskops vēzim

Tavus nodomus un plānus ietekmēs dažādi interesanti cilvēki, kuri spēs tevi pierunāt uz gandrīz neiespējamo. Tavi draugi var mainīt doto solījumu nosacījumus, bet nepārmet viņiem, jo tas bez ļauna nodoma.

Horoskops lauvai

Tevi gan uzvilks, gan uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt pašam un izbaudīt citu zvīguļošanu. Šodien ir iespēja atmaksāt kādu parādu vai izpildīt kādu sen dotu solījumu.

Horoskops jaunavai

Šo svētdienu vari pavadīt ar cilvēkiem, kurus ļoti sen neesi saticis. Var uzrasties draugi vai paziņas, par kuru esamību jau gandrīz esi piemirsis. Gandarījumu par tikšanos izjutīsiet visi.

Horoskops svariem

Instinktīvi sajutīsi pareizo ceļu uz attiecību sakārtošanu. Apzināti un atbildīgi sagatavojies jebkuram pienākumam un neieslīgsti šaubās par savu nekompetenci. Vari nopietni aizrauties ar jaunu aizraušanos meklēšanu.

Horoskops skorpionam

Pamēģini nomainīt savas vides iekārtojumu. Tas attiecas gan uz cilvēkiem, gan interjeru. Nesamierinies ar dekoratīvu mazumiņu, bet izrādi lielāku interesi par grūti realizējamām iespējām.

Horoskops strēlniekam

Nebaidies izvēlēties to variantu, kuru neviens neiesaka. Iespējams, tas ir īsākais un vieglākais ceļš, bet varbūt tieši otrādi. Šodien sastaptie cilvēki kļūs par taviem draugiem.

Horoskops mežāzim

Šodien sacentīsies un stīvēsies ar savām vērtībām, uzskatiem, rakstura noturību. Uz attiecībām varēsi palūkoties objektīvāk un savus lēmumus balstīsi veselajā saprātā.

Horoskops ūdensvīram

Šodien gribēsies būt pamanītam, lai visi novērtē un apbrīno! Brīvības sajūta, ko gribēsi izjust, liks justies nedaudz vainīgam mīļoto mājinieku un neizravēto dobju priekšā.

Horoskops zivīm

Šodien uzņemsies papildus rūpes nevis cēlsirdīgu mērķu labā, bet lai nolīdzinātu kādu senu parādu pret saviem mājiniekiem. Ja darbosies no sirds, izdosies panākt izlīgumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Bizness

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Latvijā viesojas Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas prezidents

Latvijā viesojas Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas prezidents

Eiropas rekonstrukcijas un attīstības bankai Latvijā jāstrādā aktīvāk un jāiegulda nauda ne tikai jau plānotajos, bet arī jaunos projektos, – tā pirmdien, 9. jūlijā, tiekoties ar bankas vadību uzsvēra premjers un finanšu ministre. Banka Latvijā plāno atvērt pastāvīgu pārstāvniecību, kā arī varētu atbalstīt energoefektivitātes projektus.

Aptauja: tikai 1% uzņēmēju uzskata, ka biznesa vide Latvijā ir pilnībā sakārtota

Aptauja: tikai 1% uzņēmēju uzskata, ka biznesa vide Latvijā ir pilnībā sakārtota

Teju divas trešdaļas uzņēmēju biznesa vidi Latvijā vērtē kā sliktu, un tikai katrs simtais uzskata, ka tā ir pilnībā sakārtota. Tik bēdīgu ainu zīmē augstskolas “Turība” veidotais biznesa indekss. Papildus tiesiskajās vides problēmām, paši uzņēmēji kā vienu no savas skepses iemesliem min arī Latvijā mūžam mainīgos nodokļus.

Ātrajiem īstermiņa kredītiem rosina noteikt griestus 215 eiro apmērā

Ātrajiem īstermiņa kredītiem rosina noteikt griestus 215 eiro apmērā

Finanšu ministrija (FM) rosina noteikt griestus ātrajiem īstermiņa kredītiem 215 eiro apmērā, proti, ātrais kredīts līdz 30 dienām, kuru paredzēts atmaksāt vienā maksājumā, nevarēs pārsniegt pusi minimālās algas, kas šobrīd ir 430 eiro, ceturtdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.

SVF banku likstu dēļ samazina Latvijas IKP prognozi

SVF banku likstu dēļ samazina Latvijas IKP prognozi

Savu ikgadējās apraudzīšanas vizīti šodien Rīgā noslēdza svarīgi viesi no Vašingtonas. Starptautiskā valūtas fonda (SVF) ekonomikas eksperti, kuri Latviju pieskata kopš finanšu krīzes laikiem, lielu uzmanību pievērš arī mūsu pēdējā laika nedienām banku sektorā. Latvijai vēl ilgi būs mērķtiecīgi jāstrādā, lai atjaunotu banku nozares reputāciju. Turklāt šogad tam visam būs arī jūtama negatīva ietekme uz mūsu ekonomikas izaugsmi.

Valsts policija noraida bažas, ka "ABLV Bank" pašlikvidācijas procesā varētu pazust Magņitska lietas pierādījumi

Valsts policija noraida bažas, ka "ABLV Bank" pašlikvidācijas procesā varētu pazust Magņitska lietas pierādījumi

ASV investīciju fonds mudinājis Latvijas tiesībsargājošās iestādes tā dēvētajā Magņitska lietā nekavēties izmeklēt iespējamo naudas atmazgāšanu ”ABLV Bank”, kurā sākta Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) kontrolēta pašlikvidācija. Fonds paudis bažas par iespējamu pierādījumu pazušanu, taču šis paziņojums pārsteidzis Valsts policiju, kas jau piekto gadu šo lietu turpina izmeklēt.

Sabiedrības novecošana, neizglītoti, bet ļoti prasīgi jaunieši - galvenie riski Latvijas darba tirgus attīstībai

Sabiedrības novecošana, neizglītoti, bet ļoti prasīgi jaunieši - galvenie riski Latvijas darba tirgus attīstībai 25

Ekonomikas ministrija veikusi plašu pētījumu par Latvijas darba tirgus nākotnes izaicinājumiem. Izvēloties nākotnes profesiju, jauniešiem der ielāgot, ka būs milzīgs pieprasījums pēc augsti kvalificētiem speciālistiem. Savukārt vajadzība pēc mazizglītota darbaspēka būs aizvien mazāka. Tai pašā laikā Latvijas jauniešiem ir lielas ambīcijas algas ziņā.

Komercbankas izpildījušas prasību atbrīvoties no "čaulas veidojumiem"

Komercbankas izpildījušas prasību atbrīvoties no "čaulas veidojumiem"

Latvijas komercbankas ir izpildījušas maija sākumā Saeimas steidzamības kārtībā pieņemtos grozījumus Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas likumā, kas paredz 60 dienu laikā, proti, līdz šā gada 30. jūnijam, pārtraukt sadarbību ar tā dēvētajiem čaulas veidojumiem, kuri neveic saimniecisko darbību un ir reģistrēti valstīs, kur nav jāiesniedz finanšu pārskati. 

EK plāno Latvijas Kohēzijas finansējumu 2021.-2027.gadam samazināt par 13%

EK plāno Latvijas Kohēzijas finansējumu 2021.-2027.gadam samazināt par 13%

Baltijas valstu Finanšu ministrijas apvienojas kopīgos centienos panākt izdevīgākus Eiropas Savienības Kohēzijas politikas nosacījumus nākamajam plānošanas periodam no 2021. gada. Maijā Komisija izplatīja normatīvo aktu priekšlikumus, kuri Latvijai paredz 13% finansējuma samazinājumu, bet Lietuvai un Igaunijai vēl skarbākus nosacījumus.

Latvija iedzīvotāju turīguma ziņā ir panākusi Grieķiju

Latvija iedzīvotāju turīguma ziņā ir panākusi Grieķiju 10

Jaunākie ekonomikas dati rāda, ka Latvija iedzīvotāju turīguma ziņā panākusi Grieķiju. Iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju abās valstīs ir izlīdzinājies. Tā ir vienīgā no tā sauktajām vecajām Eiropas Savienības dalībvalstīm, kurai Latvija pietuvojusies. Ekonomisti uzsver – ja Latvija vēlas straujāk tuvoties Rietumvalstu turībai, steigšus jāceļ ekonomikas produktivitāte.

"ABLV Bank" pašlikvidācijā draud pazust pierādījumi par 102,3 miljonu dolāru atmazgāšanu, brīdina "Delna"

"ABLV Bank" pašlikvidācijā draud pazust pierādījumi par 102,3 miljonu dolāru atmazgāšanu, brīdina "Delna" 1

Krievijas cietumos nomocītā advokāta Sergeja Magņitska bijusī darbavieta – ASV investīciju fonds – mudina Latviju rīkoties, lai bankas “ABLV” pašlikvidācijā nepazustu pierādījumi par naudas atmazgāšanu tā sauktajā Magņitska lietā. Liela daļa Magņitska atklāto krāpniecisko darījumu esot īstenoti tieši caur ABLV banku. Latvijas banku uzraugs bažas par pierādījumu pazušanu noraida.

VID atgādina - par ienākumiem no dabas veltēm līdz 3000 eiro nav jāmaksā nodoklis

VID atgādina - par ienākumiem no dabas veltēm līdz 3000 eiro nav jāmaksā nodoklis 11

Ja personas ienākumi no dažādu savvaļas velšu pārdošanas kopā ar ienākumiem no lauksaimnieciskās ražošanas un lauku tūrisma pakalpojumu sniegšanas gada laikā nepārsniedz 3000 eiro, šīs personas var nereģistrēties Valsts ieņēmumu dienestā (VID) kā saimnieciskās darbības veicēji, tām nav jāmaksā iedzīvotāju ienākuma nodoklis no gūtā ienākuma un tirdzniecībā tām arī nav jāizmanto kases aparāts, informēja VID.