Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 24. maijs

Anšlavs, Junora

Horoskops aunam

Ieteicams īpašu vērību veltīt profesionālajiem un finanšu dokumentiem. Koncentrējies uz rakstītā atbilstībai likumam. Paturot šos brīdinājumus prātā, varēsi veiksmīgi nokārtot savus parādus.

Horoskops vērsim

Uzņemsies vienpersonīgu atbildību par ģimenes dzīvē notiekošo. Tu būsi tas, kurš parūpēsies gan par drošību, gan saimnieciskajām ķibelēm. Remontdarbus un citus kapitālieguldījumus atliec uz citu dienu.

Horoskops dvīņiem

Būsi ļoti izvēlīgs un prasīgs attiecībā pret citiem. Sakāpināto ambīciju dēļ var rasties domstarpības profesionālajā sfērā vai ar cilvēkiem , kuri sniedz servisa pakalpojumus.

Horoskops vēzim

Ikdienas pienākumu sakoordinēšana var izrādīties sarežģītāka, nekā cerēts. Lielos soļus pretim kādam sasniegumam vai ieguvumam vajadzēs aizstāt ar mazajiem un pārvietošanās notiks it kā baidoties, it kā piesargājoties.

Horoskops lauvai

Problēmiņas var uzbriest kā maizes raugs un līt pāri malām. Attiecībās ar dzīvesbiedru, priekšnieku, savu pārinieku vai klientu var iestāties neveiklā fāze, kur sākas stīvēšanās par savu taisnību, labumu un mantu.

Horoskops jaunavai

Tavu mīlas dzīvi iekrāsos intīma rakstura notikumi. Ja tev pietiks apņēmības objektīvi novērtēt notiekošo, sapratīsi, ka kreņķu cēlonis ir nespēja sabalansēt savu darba un privāto dzīvi un jebkādas dienas kārtības trūkums.

Horoskops svariem

Šodien racionālās lietās neaizmirsti pieslēgt prātu un darījumos nepaļaujies uz aklo veiksmi. Ja turēsi solījumus un respektēsi noteikumus, profesionāli un personīgi iegūsi visaugstākos atzinības novērtējumus.

Horoskops skorpionam

Šodien pastāv risks, ka tevi izvedīs no pacietības aklie burta kalpi. Vari iesaistīties cīņā par vienlīdzīgām tiesībām un iespējām, pat ja tās neatbilst likumā rakstītajam.

Horoskops strēlniekam

Birokrātijas dzirnavās pūtīs spēcīgs vējš un tās strādās ar pilnu jaudu, kas savukārt tev radīs sarežģījumus dokumentu reģistrēšanā un uzticēto uzdevumu veikšanā.

Horoskops mežāzim

Visi darījumi, kur tev nāksies aizstāvēt savas likumiskās intereses paredz iespēju radīt negaidītus īssavienojumus. Par iemeslu var kalpot informācijas trūkums, vajadzīgā cilvēka nesasniedzamība vai sakaru kļūda.

Horoskops ūdensvīram

Kritiskā domāšana un spēja saglabāt pienācīgu distanci attiecībās palīdzēs notiekošo nesalaist grīstē. Personīgajās attiecībās ir svarīgi neļauties mirkļa emocionālajai spriedzei. Piedzīvojumu vilinājuma spēks gan augs augumā.

Horoskops zivīm

Darbā esi gatavs iejusties situācijas glābēja lomā. Beigās jau visi būs dzīvi un dienas bilance ar pluss zīmi. mēģini noslāpēt izvairoties no pārāk ciešas saskarsmes ar tiem, ar kuriem mentāli nav pa ceļam.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Bizness

Minerālūdens "Borjomi" turpmāk būs pieejams arī skārda bundžā

Minerālūdens "Borjomi" turpmāk būs pieejams arī skārda bundžā

Vai esi iztēlojies, cik ērti būtu dzert minerālūdeni no alumīnija skārdenes? Tagad tas ir iespējams. Pazīstamais Gruzijas minerālūdens zīmols ”Borjomi” iepazīstina ar inovatīvu risinājumu minerālūdens iepakojumu kategorijā – tagad populāro un kvalitatīvo vulkāniskās izcelsmes ūdeni var baudīt arī no 0,33 litru tilpuma alumīnija skārdenes, informē uzņēmuma pārstāvji.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Pētījums: ēnu ekonomika Latvijā veido 22% no IKP

Pētījums: ēnu ekonomika Latvijā veido 22% no IKP 3

Salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem Latvijā ir pieaugusi ēnu ekonomika – tā, iepazīstinot ar jauna pētījuma rezultātiem, intervijā “900 sekundēm” norādīja Stokholmas Ekonomikas augstskolas Rīgā profesors Arnis Sauka.

Par Latvijai nozīmīgu eksporta tirgu ir kļuvušas Persijas līča valstis

Par Latvijai nozīmīgu eksporta tirgu ir kļuvušas Persijas līča valstis

Reģiona svarīgākais tirdzniecības partneris ir Apvienotie Arābu Emirāti (AAE), kur vislielākie panākumi ir Latvijas pārtikas ražotājiem. Tomēr, kā atzīst abu valstu pārstāvji, daudz iespēju joprojām ir palikušas neizmantotas. Lai veicinātu sadarbību, šonedēļ Rīgā bija ieradusies AAE uzņēmēju delegācija piecu šeihu vadībā.

FKTK vadītājs Putniņš uzskata, ka ASV mērķis nebija "ABLV Bank" bankas slēgšana

FKTK vadītājs Putniņš uzskata, ka ASV mērķis nebija "ABLV Bank" bankas slēgšana 2

Par to, kā samazināt naudas atmazgāšanas shēmas bankās, spriež arī Briselē. Eiroparlamentā izveidota īpaša komisija finanšu noziegumu un nodokļu apiešanas jautājumos, un tās dienaskārtībā šodien bija Latvijas “ABLV Banka” gadījums. Par to atskaitīties nācās Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) priekšsēdētājam Pēteram Putniņam.