Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 28. janvāris

Kārlis, Spodris

Iet uz sadaļu:
TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Bizness

"Tesla" tirgus vērtība sasniegusi 100 miljardus dolāru

"Tesla" tirgus vērtība sasniegusi 100 miljardus dolāru 1

ASV elektromobiļu ražošanas uzņēmuma “Tesla Motors” tirgus vērtība trešdien pirmo reizi sasniedza 100 miljardus dolāru (90,2 miljardus eiro), tādējādi paverot iespējas kompānijas vadītājam Īlonam Maskam saņemt atlīdzību, kas varētu būt mērāma vairākos miljardos dolāru.

Asociācija: Norakstot Kargina un Krasovicka parādu, valstij jādzēš arī citu Latvijas iedzīvotāju bezcerīgie parādi

Asociācija: Norakstot Kargina un Krasovicka parādu, valstij jādzēš arī citu Latvijas iedzīvotāju bezcerīgie parādi 21

Norakstot “Parex bankas” kādreizējo īpašnieku Valērija Kargina un Viktora Krasovicka parādu, valstij būtu jādzēš arī citu Latvijas iedzīvotāju bezcerīgie parādi, aģentūrai LETA pauda Latvijas Kredītņēmēju asociācijas valdes loceklis un bijušais Lielvārdes mērs Jānis Āboliņš, kurš savulaik vienpersoniski Lielvārdes novada pašvaldības vārdā parakstīja “parādzīmi” par 200 miljoniem eiro.

Vienojas par soļiem samazinātās PVN likmes ieviešanai ēdināšanas nozarē

Vienojas par soļiem samazinātās PVN likmes ieviešanai ēdināšanas nozarē

Latvijas Restorānu biedrība un Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija ir parakstījusi vienošanos ar Finanšu ministriju par nozares ģenerālvienošanās noslēgšanu un samazinātā pievienotā vērtību nodokļa (PVN) likmes 12% apmērā ieviešanu līdzšinējo 21% vietā ēdināšanas nozarē, aģentūru LETA informēja Restorānu biedrības prezidents Jānis Jenzis.

Atlaistajiem LDz darbiniekiem sola piemeklēt piemērotākās vakances

Atlaistajiem LDz darbiniekiem sola piemeklēt piemērotākās vakances 5

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) atlaistajiem VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) darbiniekiem piedāvās viņiem piemērotākās vakances, nepieciešamības gadījumā dodot iespēju arī pārkvalifikācijas, paaugstināt kvalifikāciju vai apgūt jaunu profesiju, aģentūrai LETA pavēstīja aģentūras pārstāve Signe Bierande.

Parādu dēļ izsolē pārdod Blankenfeldes muižu

Parādu dēļ izsolē pārdod Blankenfeldes muižu

Lai segtu SIA “JVB” parādsaistības pret AS “Citadele banka”, pārdošanai izsolē izlikta valsts un vietējās nozīmes arhitektūras pieminekļu sarakstā iekļautā Blankenfeldes muiža, kas atrodas Jelgavas novada Vilces pagastā.

Kazāks: Digitālais eiro ir tikai laika jautājums

Kazāks: Digitālais eiro ir tikai laika jautājums 2

Centrālajām bankām ir svarīgi iesaistīties kriptoaktīvu un citu jauno virtuālo maksājumu līdzekļu apritē, pauda Latvijas Bankas prezidents Mārtiņš Kazāks, piebilstot, tostarp digitālā eiro parādīšanās ir tikai laika jautājums.

Nodokļu maksātājiem saziņa ar VID plānota tikai elektroniski

Nodokļu maksātājiem saziņa ar VID plānota tikai elektroniski 4

Saeima ceturtdien pirmajā lasījumā atbalstīja grozījumus likumā “Par nodokļiem un nodevām”, paredzot, ka iesniegumus Valsts ieņēmumu dienestam (VID) nodokļu administrēšanas jautājumos no 2021. gada nodokļu maksātāji varēs iesniegt tikai elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS).

Prognoze: šogad Latvijā varētu kāpt pārtikas cenas

Prognoze: šogad Latvijā varētu kāpt pārtikas cenas 20

Latvijā šogad resursu cenu un darbaspēka izmaksu kāpuma dēļ pārtikas cenas drīzāk kāps, izņēmums ir kafija un kakao, kam cenas varētu turpināt samazināsies līdzīgi kā pērn, prognozē Lauksaimniecības tirgus veicināšanas centra (LTVC) pārstāvji.

Rosina pārskatīt straujo akcīzes kāpumu alkoholam

Rosina pārskatīt straujo akcīzes kāpumu alkoholam 13

Pēc nepilniem diviem mēnešiem plānots patiešām straujš akcīzes nodokļa kāpums grādīgajiem dzērieniem. Cenas jūtami palielināsies. Alkohola ražotāji un tirgotāji apgalvo, ka tas būšot, pirmkārt, “nāves spriedums” dzērienu tirdzniecībai pierobežā, bet, otrkārt, varētu mazināties arī legālā alkohola patēriņš kopumā Latvijā. To dzirdot, daži valdošās koalīcijas politiķi jau ierunājās, ka varbūt nodokļa celšanas plānus vajadzētu pārskatīt.

Alkohola nozares asociācija: Akcīzes celšana ir "nāves spriedums" pierobežas tirdzniecībai

Alkohola nozares asociācija: Akcīzes celšana ir "nāves spriedums" pierobežas tirdzniecībai 3

Ja paliks spēkā iecere no 1. marta par 30{7dd86e0ff0b7e9faf0f7228939bb361b293491e9e30a01d3127e057520cb4448} celt akcīzi stiprajam alkoholam, tas iznīcinās pierobežas tirdzniecību un par 15{7dd86e0ff0b7e9faf0f7228939bb361b293491e9e30a01d3127e057520cb4448} mazināsies vietējais grādīgo dzērienu patēriņš par labu nelegālai tirdzniecībai vai grādīgo dzērienu iegādei citās valstis, lēš Latvijas Alkohola nozares asociācijā, kuras izpilddirektors Dāvis Vītols mudina politiķus saglabāt esošās likmes.