Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 23. oktobris

Daina, Dainis, Dainida

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ja tev šodien sanāk kāda darīšana ar risku un ātrumu, vari droši iesaistīties šajos pasākumos un pieņemt lēmumus attiecīgajās sfērās. Saspringta diena solās, ja strādā jurisprudencē vai esi uzņēmējs. Garlaicīgi nebūs.

Horoskops vērsim

Īpašu entuziasmu izrādīsi par kāda atlikta vai agrāk nerealizēta darba reanimēšanu. Tā kā pats par izdošanos būsi pārliecināts, arī apstākļi sadarbosies. Mājās nesteidzies, jo tieši ģimenē var izpausties spriedzes novadīšanas mehānisms.

Horoskops dvīņiem

Ja esi nodarbināts kādā no labsajūtas un baudas vairošanas sfērām, gatavojies uz garu dienu, kas prasīs lielu koncentrēšanos un izturību. Savā darāmajā saglabā zināmu distanci ar iesaistītajiem klientiem.

Horoskops vēzim

Šodien savas pūles virzi uz to sfēru, kur apgrozās nauda un tiek pieņemti svarīgi lēmumi. Ieteicams apgrozīties valsts pārvaldes struktūrās. Komunikācijai par jebkuru tēmu jābūt precīzai, konkrētai un patiesai.

Horoskops lauvai

Nedemonstrē savu pārākumu un neaizraujies ar individuālo spēli, bet labāk domā par veselīgu atmosfēru kolektīvā. Kopā variet uzvarēt kādu biznesa konkurentu vai sagraut pretinieku komandu kādā sporta veidā.

Horoskops jaunavai

Visās attiecību formās meklēsi līdzsvaru. Pragmatiska situācijas uztvere, uzticēšanās un prasme īstajā brīdī izteikties, paklusēt vai apstāties tevi noturēs uz zelta vidusceļa.

Horoskops svariem

Šodien tev tiek dota radošās pašizpausmes brīvība un, galvenais, neviens tev neuzkundzēsies par virsvadītāju vai uzraugu. Izmanto šo brīvību, jo nevar zināt, kad atkal radīsies tāda iespēja.

Horoskops skorpionam

Šodienas dialogi būs izteikti emocionāli un to rezultāts, kā arī iesaistīto psihiskās veselības stāvoklis, būs atkarīgs no tevis personiski. Atļaujies būt piedodošs, saprotošs un izjūti, kad vajag piebremzēt.

Horoskops strēlniekam

Tev par katru cenu jāmēģina tikt uz darba skatuves un jākļūst par projekta režisoru. Vari piedzīvot sīvu stīvēšanos par šo krēslu. Ja nu kas nelāgs ir gadījies, meklē juristu vai kādu, kas var aizstāvēt tavas intereses.

Horoskops mežāzim

Dod priekšroku darbiem, nevis vārdiem. Vari reanimēt kādas darba attiecības, no kurām atkarīgi tavi panākumi. Ja gadījumā tev ir kādi nenokārtoti juridiski jautājumi, vari mēģināt tos iekustināt no jauna.

Horoskops ūdensvīram

Šodien dzīvosies enerģiju plūsmā, kas veicinās darba ražību, kontrolētu emocionalitāti un sakāpinātus instinktus. Pat, ja ir sajūta, ka enerģijas krājumi nekad nebeigsies, izmanto šo spēku prātīgi un zini, kad apstāties.

Horoskops zivīm

Kāds neliels stresiņš būs jāpiedzīvo dēļ vadības, partneriem vai klientiem. Apelē pie savas pieredzes un neļaujies, lai tevi iesaistītu nelīdzvērtīgā cīņā. Bet visādi citādi ļoti produktīva diena.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Bizness

"Dzintara" nodokļu parāds valstij kopš 2017. gada ir divkāršojies

"Dzintara" nodokļu parāds valstij kopš 2017. gada ir divkāršojies

Kosmētikas ražotājas AS “Dzintars” nenokārtotās parādsaistības pret valsti kopš 2017. gada janvāra ir divkāršojušās, tādēļ uzņēmuma nodrošinātais kreditors – Valsts ieņēmumu dienests (VID) – nesaskaņoja “Dzintara” sagatavotos tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plāna grozījumus, sacīja VID pārstāvis Andrejs Vaivars.

Latviešu "Printful" vērs ražotni Spānijā, radot 40 jaunas darba vietas

Latviešu "Printful" vērs ražotni Spānijā, radot 40 jaunas darba vietas

Nākamgad darbu uzsāks “Draugiem Group” uzņēmuma “Printful” jaunais ražošanas un piegādes centrs Spānijā. Jaunā ražotne sāks darbu 1800 kvadrātmetru plašās telpās netālu no Spānijas pilsētas Barselonas, radot aptuveni 40 jaunu darba vietu, informē uzņēmuma pārstāvji.

Par viņiem kļūt grib daudzi. Ieskaties Latvijas "Instagram" un "YouTube" influenceru ikdienā

Par viņiem kļūt grib daudzi. Ieskaties Latvijas "Instagram" un "YouTube" influenceru ikdienā

Patērētāju tiesību un aizsardzības centrs (PTAC) sācis Latvijas influenceru uzraudzības programmu, jo liela daļa “Instagram” un “YouTube” viedokļu līderu pārkāpjot Reklāmas likumu un maldina savu auditoriju. Vienlaikus, arvien redzamāk sašķēlusies pati Latvijas influenceru vide, kad kvalitatīvā satura veidotāji un blogeru ētikas ievērotāji kritizē naudas medniekus, – vēsta “LNT TOP10”.

Mazinājies čeku loterijas dalībnieku skaits

Mazinājies čeku loterijas dalībnieku skaits 3

Latvijā ceturto mēnesi turpinās čeku loterija, pirmajās trīs izlozēs piedalījušies desmitiem tūkstoši iedzīvotāju, katram iesniedzot vidēji 18 čekus ik mēnesi. Jau izdalīti arī pirmie vairāk nekā 200 laimesti.

"Rail Baltica" īstenotājs: Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas pārbūvē galvenais ir termiņu ievērošana un kvalitāte

"Rail Baltica" īstenotājs: Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas pārbūvē galvenais ir termiņu ievērošana un kvalitāte 2

Jaunās dzelzceļa līnijas “Rail Baltica” projektā paredzētās Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas pārbūvē galvenais ir termiņu ievērošana un kvalitāte, intervijā aģentūrai LETA atzina par projekta īstenošanu Latvijas teritorijā atbildīgā uzņēmuma “Eiropas dzelzceļa līnijas” valdes priekšsēdētājs Kaspars Vingris.

Kampars: Lielākie OIK industrijas patiesie labuma guvēji ir vispārzināmi

Kampars: Lielākie OIK industrijas patiesie labuma guvēji ir vispārzināmi 7

Saeimā sanākusi arī OIK parlamentārās izmeklēšanās komisija, kura uzklausīja svarīgus ar šo sāgu saistītus personāžus, tajā skaitā ekspremjeru Aigaru Kalvīti. Runāja arī kādreizējie ekonomikas ministri Artis Kampars un Daniels Pavļuts, kuri neslēpa, ka subsidētās elektroenerģijas jautājumos vienmēr liela loma bijusi lobiju spiedienam.