Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Ceturtdiena, 2. jūlijs

Lauma, Ilvars, Halina

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

“Bizness” aktualitātes

Akciju cenas krītas bažās par jauniem Covid-19 gadījumiem

Akciju cenas krītas bažās par jauniem Covid-19 gadījumiem 1

Akciju cenas ASV un vairumā Eiropas biržu piektdien kritās, Covid-19 gadījumu skaita pieaugumam pamudinot vairākus lielus ASV štatus noteikt jaunus ierobežojumus, kas apdraud ekonomikas atkopšanos pēc plašas uzņēmumu darbības apturēšanas koronavīrusa dēļ.

Cesvainē atdzīvina 150 gadus senas alus darīšanas tradīcijas

Cesvainē atdzīvina 150 gadus senas alus darīšanas tradīcijas

Latvija ir bagāta gan lielajām, gan mazajām alus darītavām, bet maz ir palicis tādu, kas seko pēc senču tradīcijām un miestiņu brūvē pēc senajām metodēm. TV3 Ziņas devās uz Cesvaini, kur alus darīšanā atdzīvinātas vairāk nekā 150 gadu senas tradīcijas.

"Cido grupa" uz laiku apturēs ražošanu "Līvu alus darītavā"

"Cido grupa" uz laiku apturēs ražošanu "Līvu alus darītavā" 3

Alus tirgus krituma un patērētāju paradumu maiņas dēļ SIA “Cido grupa” pieņēmusi lēmumu uz laiku apturēt ražošanu “Līvu alus darītavā” un Latvijā visus resursus novirzīt “craft” un ekskluzīvu augstākās kvalitātes alus šķirņu ražošanai, informēja uzņēmumā.

Noskaidrots Latvijas labākais skolēnu uzņēmums

Noskaidrots Latvijas labākais skolēnu uzņēmums

Šodien liela diena bija Latvijas inovatīvākajiem skolēniem. Labākās jauno uzņēmēju komandas cīkstējās par titulu: gada labākais skolēnu uzņēmums. Idejas viņiem visdažādākās: dabīgs ugunskura iekurs, multifunkcionāls galdiņš, mājdzīvnieku atstarojošas vestes… Kuras jaunuzņēmēju idejas izpelnījās vislielāko atzinību?

Valsts subsidēs algas jauniem darbiniekiem no bezdarbnieku vidus

Valsts subsidēs algas jauniem darbiniekiem no bezdarbnieku vidus

Beidzoties dīkstāves un dīkstāves palīdzības pabalstam, kad prognozējams turpmāks bezdarbnieku skaita pieaugums, tiks ieviesti vairāki jauni un paplašināti esošie nodarbinātības atbalsta pasākumi, paredz valdības otrdien atbalstītās izmaiņas noteikumos par aktīvo nodarbinātības pasākumu un preventīvo bezdarba samazināšanas pasākumu organizēšanu.

Kādreizējā "Dzintars" mājvieta meklē jaunu saimnieku

Kādreizējā "Dzintars" mājvieta meklē jaunu saimnieku

Piedzīvojot vienu neveiksmīgu izsoli, maksātnespējīgā kosmētikas ražotāja AS “Dzintars” zemi, ēkas un iekārtas potenciālajiem pircējiem tiek piedāvāts iegādāties individuāli, uzklausot katra iespējas un piedāvājumu, informē nekustamā īpašuma uzņēmums “Immostate”, kam uzticēts veikt vēsturiskā objekta pārdošanu.

"Wizz Air" atsāk lidojumus no lidostas "Rīga"

"Wizz Air" atsāk lidojumus no lidostas "Rīga"

Ungārijas zemo cenu lidsabiedrība “Wizz Air” no pirmdienas atsāk regulāros starptautiskos lidojumus uz un no lidostas “Rīga”, pavēstīja lidostas Komunikācijas vienības vadītāja Laura Kulakova.