Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 13. novembris

Eižens, Jevgeņijs, Jevgeņija

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Emocijas un garastāvoklis būs vadāms. Nekādu krišanu galējībās vai pārmērīgas jūtības. Ja kāds mēģinās provocēt, spēsi noturēties un neiesaistīsies. Tomēr darbā šodien gribēsi redzēt tūlītējus rezultātus.

Horoskops vērsim

Kāda cilvēka apburošā uzmanība, kuru nespēji ieraudzīt un novērtēt vakar, šodien būs kā ceļa lukturis tumšajiem rudens vakariem. Viss, kas vajadzīgs jēgpilnai dzīvei. Tikai trūkst pavarda siltuma, tāpēc gādā malku.

Horoskops dvīņiem

Šodien ieslēgts tavs autopilots. Viss notiek atbilstoši saplānotajam, bet domās neliels haosiņš. Uzmanies no maldu ceļiem un strupceļiem, jo prāts šodien mākoņos.

Horoskops vēzim

Īstais laiks, lai meklētu jaunus virzienus – gan darbam, gan priekam. Ja gribi notikumus pietuvināt, visus variantus izspēlē prātā līdz sīkākajām detaļām vai arī pārrunā ar kādu uzticamu cilvēku.

Horoskops lauvai

Attiecībās valdīs bezvārdu saprašanās. Kopdzīves pieredze palīdzēs atšifrēt otra vēlmes un vajadzības. Ja esi brīvs no attiecībām, bet labprāt iesaistītos, partneri lūkojies ārpus savu draugu loka.

Horoskops jaunavai

Priekšnieku vēlmes šodien nolasīsi bez vārdiem un būsi gandrīz kā ideālais darbinieks. Ja vēl esi sava bosa meklējumos, ļaujies kaut jel reizi intuīcijai, tā tevi nepievils.

Horoskops svariem

Atrodi sevī iedvesmu meklēt un saskatīt jaunus ceļus un iespējas un beidz sevi uzskatīt par neveiksminieku. Šāds dienas noskaņojums var pārvērsties ilgstošā emocionālā kondīcijā, tāpēc iznīcini tā aizmetņus jebkādām metodēm.

Horoskops skorpionam

Katrs notikumu pagrieziens, pavērs patīkamus pārsteigumus. Pat lielie kritizētāji novērtēs tavu izdomu un sasniegumus. Ja kāds mēģinās provocēt, spēsi noturēties un neiesaistīsies.

Horoskops strēlniekam

Tukša fantazēšana un paļaušanās uz veiksmīgu apstākļu sakritību tev nepalīdzēs, bet ja kādu vai kaut ko esi noskatījis, sagatavo pamatīgu darbības plānu. Šodien padarītais kritīs makā.

Horoskops mežāzim

Neļaujies skepticismam un vienkārši notici labai iespējai. Atbrīvo savu iztēli un redzēsi, kāds radošums ir tevī. Pamēģini šo netradicionālo pieeju arī attiecībās. Redzēs, ko teiks partneris.

Horoskops ūdensvīram

Šodienas nebeidzamo problēmu apburtais loks tevi tikai padarīs stiprāku. Pamēģini kādu garīgās sevis sakārtošanas metodi – jogu vai meditāciju – lietderīgi un varbūt tev iepatiksies.

Horoskops zivīm

Šodien tu jutīsies ievērots un mīlēts – darbabiedri un vismīļākie cilvēki to izrādīs gan darbos, gan vārdos. Šādus uzmanības mirkļus vari sagaidīt pat no tiem cilvēkiem, kuri parasti skopi uz uzslavām.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Bizness

Gada inflācija oktobrī Latvijā - 2,3%

Gada inflācija oktobrī Latvijā - 2,3%

Patēriņa cenas šogad oktobrī salīdzinājumā ar septembri Latvijā pieauga par 0,4%, bet gada inflācija – šogad oktobrī salīdzinājumā ar 2018. gada oktobri – bija 2,3%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

Kostimi.lv pieredze: Svarīgākā ir komanda, un tā mēdz kļūdīties – svarīgi to atļaut

Kostimi.lv pieredze: Svarīgākā ir komanda, un tā mēdz kļūdīties – svarīgi to atļaut

”Kostimi.lv” pieredzi varētu raksturot, pārfrāzējot Rūdolfa Blaumaņa vārdus, ”mans zelts ir mana tauta” uz ”uzņēmuma zelts ir tā darbinieki”. Mēs visi mēdzam kļūdīties, un kļūdās arī darbinieki, taču tāpēc tie uzreiz nav bargi jāsoda vai jāatbrīvo. ”Swedbank” projektā ”Pieredze ir bagātība” ar savu stāstu, kura pamatā ir atziņas, cik būtisks ir darbinieks, dalās uzņēmums SIA ”Marki Group”.

Atrast pareizo motivāciju, lai šķēršļi pārtaptu iespējā; koka rotaļlietu ražotāja “Beloved boards” pieredzes stāsts

Atrast pareizo motivāciju, lai šķēršļi pārtaptu iespējā; koka rotaļlietu ražotāja “Beloved boards” pieredzes stāsts

Kad ar motivāciju darīt izvēlēto darbu viss ir kārtībā, tad teju neviens šķērslis nešķitīs nepārvarams. Tā kopsavilkumā varētu raksturot attīstošo bērnu rotaļlietu ražotāja SIA ”Beloved boards” pieredzi. Veiksmīgas darbības dēļ uzņēmums no viesistabas gada laikā pārcēlies uz atbilstošu darbnīcu un nu gatavs dalīties savā piedzīvojumā ”Swedbank” projektā ”Pieredze ir bagātība”.

Kad, būdams Honkongā vai Austrālijā, lepni vari teikt, ka esi no Latvijas! SIA “CrossChem” pieredze

Kad, būdams Honkongā vai Austrālijā, lepni vari teikt, ka esi no Latvijas! SIA “CrossChem” pieredze 1

Latvijas uzņēmums SIA ”CrossChem”, kas pamatā nodarbojas ar auto ķīmijas ražošanu, ir patiess veiksmes stāsts. Ar 45 darbinieku lielu komandu, sadarbības partneriem teju visā pasaulē un gada apgrozījumu 10 miljonu eiro apmērā SIA ”CrossChem” Latvijas lielākās bankas ”Swedbank” īstenotajā projektā ”Pieredze ir bagātība” dalās ar vairāk nekā desmit darbības gados piedzīvoto, lai iedvesmotu citus.

Atcerēties, ka tavas problēmas risinājums var noderēt arī citiem; pieredzē dalās SIA “Burti”

Atcerēties, ka tavas problēmas risinājums var noderēt arī citiem; pieredzē dalās SIA “Burti”

Vislabākā alga par padarīto, pirmkārt, ir kolēģu un citu iesaistīto novērtējums, kaut vai pasakot vienkāršo ”paldies” vai uzslavējot par lieliski īstenotu darbu. Mūsdienās, īpaši darbā ar datoru, šīs šķietami vienkāršās lietas aizmirstas. SIA ”Burti” šādu problēmu identificēja uzņēmuma iekšienē un rada tai risinājumu, kas nu noder arī citiem. Uzņēmums savā pieredzē dalās ”Swedbank” īstenotā projektā ”Pieredze ir bagātība”.

Levits slavē VID par labas pārvaldības principu ievērošanu

Levits slavē VID par labas pārvaldības principu ievērošanu 1

Valsts prezidents Egils Levits pirmdien apmeklēja Valsts ieņēmumu dienestu (VID). Viņš ne vien iepazinās ar dienesta darbu, bet arī VID darbiniekiem lasīja lekciju par labas pārvaldības principiem. Prezidents kopumā VID darbu vērtē pozitīvi un uzskata, ka iesāktās reformas ir jāturpina.

Latvijas IKP provizoriskais pieaugums trešajā ceturksnī - 2,8%

Latvijas IKP provizoriskais pieaugums trešajā ceturksnī - 2,8%

Latvijas iekšzemes kopprodukts (IKP) šogad trešajā ceturtajā ceturksnī, pēc sezonāli un kalendāri neizlīdzinātiem ātrā novērtējuma datiem, ir pieaudzis par 2,8%, salīdzinot ar 2018.gada attiecīgo periodu, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.