Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Horoskops aunam

Tevi aizraus un vilinās viss, kas atrodas ārpus mājas sienām. Pār tevi ir noklājusies sajūta, ka īstā dzīvē ir tur ārā un viss notiek tur, kur nav tevis. Ja sevī atradīsi apņemšanos, konsekvenci un loģiku, viss šodien izplānotais un paveiktais ies labumā.

Horoskops vērsim

Labs, uzticams draugs sniegs tev morālu atbalstu un tava drauga gaišās un pozitīvās emocijas palīdzēs piecelties no nelielā saguruma un pārliecības deficīta. Kad būsi atguvies, neaizmirsti nosvinēt pašapziņas augšāmcelšanos.

Horoskops dvīņiem

Esi gatavs ielēkt negaidītās situācijās, tāpēc nekādus dzelžainus plānus šodienai nekal. Tava izturēšanās var galīgi neiet pie sirds partnerim vai tuviniekam. Nevajadzētu notiekošo sakāpināt līdz skandāla līmenim.

Horoskops vēzim

Šī noteikti ir īstā diena, lai pirmkārt padomātu par sevi un savām vajadzībām. Neizdabā nevienam cenšoties iegūt viņu labvēlību, tavas pūles netiks īpaši novērtētas.

Horoskops lauvai

Kāds neparedzēts notikums vai negaidīts cilvēks izjauks visus tavus dienas plānus. Neprognozētās pārmaiņas būs vairāk patīkamas kā apgrūtinošas. Šajā saskarsmē gaisā virmos vārdos nepateiktais aicinājums.

Horoskops jaunavai

Uz cilvēkiem un notikumiem šodien raudzīsies no sava aizvainotās pašapziņas pjedestāla. Savaldi savu kritisko noskaņojumu, jo ko dosi, to arī saņemsi pretī. Vari pārvērtēt savu spēkus un ietekmi.

Horoskops svariem

Vide un cilvēki tevi var nomākt vai arī uzlādēt, tāpēc atbildīgi izvēlies kompāniju, kurā atrasties. Absorbēsi sava partnera enerģiju un emocijas, tāpēc gādā, lai viņam tās būtu saulainas un pozitīvas.

Horoskops skorpionam

Šodien ļoti materiālas intereses formulēs tavas prioritātes. Jāpagūst atvasaras mežā sēnes un brūklenes salasīt. Kad būsi apmierinājis materiālās vajadzības, varēsi pārslēgsies uz intelektuālo interešu apmierināšanu.

Horoskops strēlniekam

Šodien uzņemies nelielus un ne pārāk sarežģītus pienākumus, kurus dienas laikā var padarīt un galvenais – labi padarīt. Sarežģītākiem uzdevumiem neķeries klāt, jo pietrūks iedvesmas to attīstīšanai.

Horoskops mežāzim

Meklē konflikta vai nesaprašanās cēloni, bet necīnies ar sekām. Prasības, ko šodien izvirzīsi savam svarīgajam un mīļajam cilvēkam, pirmkārt izvirzi pats sev un pievērsies pašanalīzei.

Horoskops ūdensvīram

Dienas izdošanos noteiks pielāgošanās virtuozitāte. Ja tev tā piemīt, viss šodien izplānotais un paveiktais sniegs prieku. Iespējami panākumi, ja esi saistīts ar mākslas pasauli.

Horoskops zivīm

Baudi vēl silto rudens sestdienu, bet neignorē loģiku lēmumu pieņemšanā. Ja esi atbildīgs par kādiem cilvēkiem, parūpējies par viņu labsajūtu un labklājību. Nepalaid garām iespēju pasēņot vai paogot.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Bizness

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Investēs 30 miljonus eiro, lai Latgalē radītu 500 jaunas darba vietas

Investēs 30 miljonus eiro, lai Latgalē radītu 500 jaunas darba vietas 9

Otrdien valdības līmenī daudz arī tika runāts par Latgali. Dažādi rīcības plāni Latvijas depresīvākā reģiona īpašam atbalstam tiek īstenoti jau ilgstoši. Taču pārliecinošu panākumu nav. Latgale joprojām ir pārliecinoši nabadzīgākais reģions valstī. Ministri nosprieda, ka jāpiešķir vēl 30 miljoni Latgales ekonomikas celšanai.

Darbaspēkam kļūstot dārgākam, uzņēmēji aicina domāt par viedo imigrāciju

Darbaspēkam kļūstot dārgākam, uzņēmēji aicina domāt par viedo imigrāciju 2

Darbaspēka izmaksas uzņēmējiem turpina augt. Tā liecina jaunākie statistikas dati. Turklāt tas attiecas ne tikai uz mēnešalgu, bet arī citiem maksājumiem, piemēram, pensijām vai apdrošināšanu. Par to satraukti ir uzņēmēji. Lielākas darbaspēka izmaksas veicina darbinieku trūkums, tāpēc valdībai jādomā par saprātīgu imigrāciju un patlaban nestrādājošo atgriešanu darba tirgū. 

RTU biznesa inkubators pieņem jaunu ideju pieteikumus

RTU biznesa inkubators pieņem jaunu ideju pieteikumus

Ceļš no idejas līdz prototipam un pēc tam līdz komerciālam biznesa produktam var būt ilgs un sarežģīts, tādēļ Latvijas augstskolas mudina studentus darboties biznesa inkubatoros. Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) inkubators tikko ir izsludinājis trešās sezonas konkursu un gaida jaunu ideju pieteikumus.

Eirozonā domā par atteikšanos no 1 un 2 centu monētām

Eirozonā domā par atteikšanos no 1 un 2 centu monētām 13

Arvien lielāks Latvijas iedzīvotāju skaits uzskata, ka Latvijai būtu jāatsakās no 1 un 2 centu monētām. Par šādu tendenci liecina Latvijas Bankas pēdējās aptaujas. Līdzīgs ir iedzīvotāju viedoklis visā Eiropas savienībā, tādēļ eirozonas valstu līmenī jau uzsākta diskusija par atteikšanos no sīko nominālu monētām.

VID biedēs mikrouzņēmumu darbiniekus ar drūmu nākotni

VID biedēs mikrouzņēmumu darbiniekus ar drūmu nākotni 24

“Mēs viņiem gribam parādīt reālo situāciju” – tā Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadība skaidro dienesta nākamo plānoto kampaņu. Viņi sūtīs vēstules visiem mikrouzņēmumu darbiniekiem, lai pastāstītu, cik mazas ir viņu sociālās garantijas. Piektdien pēc ēnu ekonomikas apkarošanas padomes sēdes arī Ministru prezidents solīja, ka mikrouzņēmumu režīms tiks kontrolēts arvien stingrāk.

Lai pensija būtu 1000 eiro, jāstrādā 40 gadus par 1800 eiro algu

Lai pensija būtu 1000 eiro, jāstrādā 40 gadus par 1800 eiro algu 18

Cilvēki būs šokēti par niecīgajiem pensiju uzkrājumiem un pieprasīs darba devējiem sākt maksāt nodokļus. Uz to cer Valsts ieņēmumu dienests un Sociālās apdrošināšanas aģentūra, rīkojot jaunu kampaņu – teju pusmiljonam darbspējīgo iedzīvotāju tiks izsūtīti paziņojumi par līdz šim uzkrāto pensiju kapitālu. 

Valsts kase pabeidz 2018. gada aizņemšanās plānu

Valsts kase pabeidz 2018. gada aizņemšanās plānu 1

Trešdien Valsts kase otro reizi šā gada laikā, izmantojot labvēlīgo situāciju starptautiskajos finanšu tirgos, emitēja eiroobligācijas par kopējo summu 350 miljoni eiro, tādējādi sekmīgi pabeidzot viena miljarda eiro apmērā plānotos aizņemšanās pasākumus starptautiskajos finanšu tirgos, nodrošinot resursus gan šā gada finansēšanas vajadzībām, gan nākamā gada pirmajā pusē plānotajai valsts parāda atmaksai.