Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 17. decembris

Hilda, Teiksma

Horoskops aunam

Šoreiz tevi izglābs un liels izpalīgs kādā sarunā var izrādīties tavs draugs, kurš, paņemot stūri savās rokās, izvedīs tevi uz gludāka un pārredzamāka ceļa. Draugiem turi durvis atvērtas un karstvīnu siltu.

Horoskops vērsim

Trešās adventes rīts tev solās būt paskarbs. Tiešā nozīmē. Komunicēsiet vai nu kliedzošajā klusumā, kad gaisā virmo taustāma spriedze vai arī visparastākajā un veselīgākajā veidā izbļaustīsieties. Beigas būs laimīgas.

Horoskops dvīņiem

Ilgi dzīvojošajiem projektiem tavā dzīvē ir pienācis laiks pielikt pēdējo otas triepienu, ciparu, rindkopu. Mīlestības attiecības vai kāda slēpta afēra nonākusi līdz loģiskam risinājumam – vai nu mainās attiecību būtība vai arī no tām jāatvadās.

Horoskops vēzim

Nepārspīlēts optimisms un dzīves garšas izbaudīšana ļaus tev veselīgi lūkoties uz pārmaiņām, kuras vēl pirms dažām dienām tev šķita galīgi neiespējami. Laiks tiešām ir izcils dziednieks.

Horoskops lauvai

Nesmādē domu par kāda padomdevēja iesaistīšanu savas dzīves regulēšanas procesā. Tas varētu būt arī kāds no taviem draugiem vai cilvēks, kuram līdzīgs pasaules uzskats. Viņš tavu smagumu neiznesīs, bet palīdzēs gan.

Horoskops jaunavai

Šodien centies cilvēkiem atlīdzināt par viņu iejūtību un labestību. Atlīdzībai jābūt ar līdzvērtīgu segumu. Kāds cilvēks tevi īpaši aizkustinās ar savu smalkjūtību un emocionālo inteliģenci tāpēc vēlēsies viņa sabiedrībā uzturēties pēc iespējas ilgāk.

Horoskops svariem

Tavs prāts un griba skatīsies vienā virzienā un ļoti harmoniski papildinās viens otru. Ieteicams veltīt laiku savu dziļāko vēlmju analīzei, lai saprastu, kur sakņojas tavas baudu apetītes.

Horoskops skorpionam

Apstākļi būs tā sarindojušies, ka izolēs tevi no iespējas apspriesties un pakonsultēties ar kādu neatliekamu lēmumu pieņemšanā. Šī piespiedu labprātīgā izolācija ļaus ar visu nopietnību un atbildību izsvērt plusus un mīnusus aktuālajā jautājumā.

Horoskops strēlniekam

Šodien tev būs svarīgāks visu sadzīvē iesaistīto cilvēku emocionālais līdzsvars, nevis savas idejas vai plāna izbīdīšana. Neuzkrītoši atrodi brīdi, lai vienatnē varētu iegādāties dāvanas visdārgākajiem.

Horoskops mežāzim

Tev ir jādodas šodien pūlī, ārā no mājām. Nekautrējies uzprasīties pie kāda uz karstvīna glāzi vai tējas krūzi. Saviesīgajās sarunās var dzimt kāda ideja, kuru jau jaunajā gadā mēģināsi realizēt.

Horoskops ūdensvīram

Tu jutīsies daudz harmoniskāk, ja sajutīsi savu tuvinieku atbalstu savām izpausmēm. Neielaidies garās sarunās par saimnieciskajiem jautājumiem, jo sarunas var pārtapt abpusējos apvainojumos.

Horoskops zivīm

Tevī būs sakāpinātas ambīcijas un tās vēlēsies pārvērst ļoti dārgos pirkumos un citās pārmērībās. Neierobežo savu apetīti, jo tā itin labi sastrādāsies ar tavu veselo saprātu un laid pa smuko.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Bizness

Uzņēmums ”E.L.L. Real Estate” veic zīmola maiņu uz ”Kapitel”

Uzņēmums “E.L.L. Real Estate” veic zīmola maiņu uz “Kapitel”

Vadošais Baltijas nekustamo īpašumu attīstītājs ”E.L.L. Real Estate” turpmāk vienoti visos tirgos būs pazīstams kā ”Kapitel”. ”Kapitel” koncentrējas uz ilgtspējīgas, funkcionālas un estētiskas vides radīšanu, kurā gan cilvēki, gan uzņēmumi var attīstīties un augt. ”Kapitel” savā ilgtermiņa stratēģijā noteicis, ka pārvaldīs visu attīstības ciklu un saglabās īpašnieka tiesības attīstītajos projektos.

Gals lielveikalu ērai? Uzņēmums: divkāršojies to Latvijas iedzīvotāju skaits, kuri pārtiku pērk internetā

Gals lielveikalu ērai? Uzņēmums: divkāršojies to Latvijas iedzīvotāju skaits, kuri pārtiku pērk internetā 4

Kā Rīgā, tā ārpus galvaspilsētas strauji pieaug to cilvēku skaits, kuri vairs nevēlas mīņāties rindās, bet izvēlas arī pārtiku pasūtīt internetā ar piegādi mājās. Kā Skaties.lv ziņo populāra interneta lielveikala pārstāvji, gada griezumā pasūtījumu skaits dubultojies, līdz ar ko uzņēmums nolēmis paplašināt sadarbību ar pasta un loģistikas uzņēmumu.

Solidaritātes nodoklis nav sasniedzis savus mērķus, atzīst LTRK prezidents

Solidaritātes nodoklis nav sasniedzis savus mērķus, atzīst LTRK prezidents

Satversmes tiesas lēmums par Satversmei neatbilstošu atzīt Solidaritātes nodokļa likuma 6. pantā noteiktās nodokļa likmes ir pamatots un apliecinājums tam, ka Solidaritātes nodoklis nav sasniedzis savus mērķus, atzina Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) prezidents Aigars Rostovskis.

“airBaltic” un pasaules lielākās aviokompānijas Dubaijā prezentē savas lidmašīnas

"airBaltic" un pasaules lielākās aviokompānijas Dubaijā prezentē savas lidmašīnas

Latvijas lidsabiedrība “airBaltic” no 12. līdz 14. novembrim piedalījās 2017. gada Dubaijas aviošovā, kas ir viens no pasaulē lielākajiem un svarīgākajiem aviācijas nozares pasākumiem. Dubaijas aviošovā “airBaltic” kopā ar lidmašīnu ražotāju “Bombardier” tika prezentēta modernākā komerciālā reaktīvā lidmašīna “Bombardier CS300”.