Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 22. jūlijs

Marija, Marika, Marina

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Pārspīlētai aktivitātei nav vietas ne darba, ne mājas apstākļos. Personīgajās attiecībās neuzvedies tā, lai partnerim dotu iemeslu greizsirdībai vai aizvainojumam.

Horoskops vērsim

Tev šodien piedāvās pamēģināt spēkus kādā jaunā sfērā vai projektā, bet lai arī cik neatvairāms šis piedāvājums tev nešķistu, nepiekrīti tam, ko galīgi nesaproti. Ja ideja tevī nenovibrē, netērē laiku tās izpētei.

Horoskops dvīņiem

Darbā vari piedzīvot vienu otru sarūgtinājumu. Biznesa darījumiem un pirkumiem paaugstini piesardzības kritērijus, lai nepieļautu apzinātu vai nejaušu šmaukšanos. Visādi citādi jauka vasaras vidus lietainā dieniņa!

Horoskops vēzim

Personīgajās attiecības šodien iespējams demonstrēt īpašu pieķeršanos, pat ziedojoties otra labā. Bet no jauna iepazītajiem cilvēkiem gan nevajadzētu uzticēties, jo jūsu attiecības nebūs ilgstošas.

Horoskops lauvai

Pārlieku lielais enerģijas pieplūdums šodien var izpausties arī nedaudz neadekvātā veidā – kā konflikti kolēģu un draugu lokā. Šodien esi vairāk klausītājs nekā runātājs.

Horoskops jaunavai

Fantastiska diena, lai nodotos savas personīgās dzīves analīzei. Emocionalitāte un kaisle, kuru ieliksi savās darbībās, pārplūdušās upes padarīs viegli pārvaramas un visas ūdenstilpnes pārpeldamas.

Horoskops svariem

Profesionālajā darbībā izvairies no komandējumiem, jaunu kontaktu dibināšanas. Arī jaunus romantiskos uzsākumus vajadzētu piebremzēt, lai neiekultos attiecību sastrēgumos vai dzīves ceļu remontdarbos.

Horoskops skorpionam

Lai izvairītos no lapsenēm saldējumā, esi uzmanīgs ar pirkumiem un dokumentiem. Tomēr tavas personības intensitāte un dzēlīgā sarunu vešanas maniere neatstās vienaldzīgus par ļoti robustus un nepiekāpīgus personāžus.

Horoskops strēlniekam

Ja tev ir darīšanas ar lielām naudām un arī baudām, atliec tās uz citu dienu, jo nespēja rast sāta sajūtu , radīs pārlieku lielu stresu, kas atstās iespaidu uz veselību.

Horoskops mežāzim

Šodien bez piepūles nekas rokās nedosies. Tev vajadzēs būt drosmīgam un pārliecinātam par darāmo. Ja pārāk uzkarsīsi, vari iesaistīties konfliktos ar visiem, kuri trāpīsies uz tavas takas.

Horoskops ūdensvīram

Var nākties saņemt ne pārāk glaimojošu informāciju par taviem darījumu partneriem. Kā rīkosies, būs atkarīgs no taviem dzīves un darba ētikas kritērijiem. Tiks pārbaudīta tava konsekvence.

Horoskops zivīm

Šodien nedrīksti noslēgties sevī pie pirmās neveiklās situācijas vai neiepriecinošajiem jaunumiem. Uzradušos saspīlējumu attiecībās ar partneriem vai draugiem var kliedēt sarunājoties nevis klusējot.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Bizness

Latgales uzņēmēja: Paceļot minimālo algu, nāksies atlaist daudzas šuvējas

Latgales uzņēmēja: Paceļot minimālo algu, nāksies atlaist daudzas šuvējas 21

Diametrāli pretējas reakcijas izraisījusi valdības koalīcijas ideja nākamgad palielināt valstī noteikto minimālo algu. Uzņēmēju organizācijas uzskata, ka tas var beigties ar simtiem darbinieku atbrīvošanu no darba. Turklāt tiek piesaukts iepriekšējās valdības solījums nodokļu slogu nemainīt vēl divus gadus. Tikmēr arodbiedrības ieceri slavē un atgādina, ka Lietuvā un Igaunijā minimālā alga ir būtiski augstāka.

Rīgas Nakts tirgus – “zelta ādere” igauņu pārpircējiem

Rīgas Nakts tirgus – “zelta ādere” igauņu pārpircējiem 15

Latvijas vārds ierauts Tallinas, Pērnavas un Tartū tirgu skandālā, kas šonedēļ kaimiņvalstī pacelts pat līdz valdības līmenim. Igauņi, dzenot pēdas tirgos nopērkamo zemeņu aizdomīgajai izcelsmei, atklājuši pārpirkšanas shēmu ar daudz plašāku pārtikas produktu klāstu.

Izdevēji prasa samazinātu PVN likmi grāmatām

Izdevēji prasa samazinātu PVN likmi grāmatām 1

Grāmatu izdevēji vēlas mazākus nodokļus, – lai gan jau šobrīd grāmatām tiek piemērota pievienotās vērtības nodokļa (PVN) pazeminātā likme, tā tomēr esot augstāka nekā citās valstīs, un tas liek šķēršļus izdevēju iespējām attīstīties.

Latvijā atvērs pirmo "Hilton" zīmola viesnīcu

Latvijā atvērs pirmo "Hilton" zīmola viesnīcu

Viesnīcu pārvaldības uzņēmums “Apex Alliance Hotel Management” pirmo “Hilton” zīmola viesnīcu Latvijā, Rīgā, Grēcinieku ielā 25, plāno atvērt šā gada rudenī, informēja uzņēmuma pārstāvji.

Latvijā pilngadību var iegūt arī pirms 18 gadu vecuma - jelgavnieks Mārtiņš to izdarījis, lai dibinātu savu uzņēmumu

Latvijā pilngadību var iegūt arī pirms 18 gadu vecuma - jelgavnieks Mārtiņš to izdarījis, lai dibinātu savu uzņēmumu 3

Latvijas likumdošana paredz, ka pilngadību persona iegūst, sasniedzot 18 gadu vecumu, tomēr, ir izņēmumi, kad pilngadības statusu ir iespējams iegūt arī agrāk. Šis ir iedvesmojošs stāsts par apņēmīgu jaunieti no Jelgavas – Mārtiņu Taukaču. Viņš pilngadību tiesā izcīnījis, lai varētu dibināt pats savu uzņēmumu un valstij maksāt nodokļus.