Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 21. marts

Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts, Benedikta

Horoskops aunam

Šodien vari uzvesties ļoti egocentriski un pat nemēģināsi to noslēpt. Materiālo problēmu un kritisko jautājumu apspriešanā radīsies vēlēšanās noķert kaut ko aizejošu vai nokavētu un tas var izraisīt starpgadījumus,

Horoskops vērsim

Koncentrējies uz ilgtermiņa plāniem un uzraksti to savu pienākumu sarakstu, ar kuriem tev būs jārēķinās vismaz vairākus mēnešus uz priekšu. Šī nodarbe tev palīdzēs atbrīvoties no nevajadzīgajiem un liekajiem soļiem, kuri apēd lielu daļu no tava laika.

Horoskops dvīņiem

Pārspīlētās bažas par finansēm mudinās tevi sasteigt darbu nodošanu. Pavirši izdarītos darbus var nākties pārdarīt. Tas var izraisīt starpgadījumus, kuru sekas tevi var izslēgt no aprites pat vairāku nedēļu garumā.

Horoskops vēzim

Ļoti praktisku un fundamentālu darbību nevajadzētu aizstāt ar pārspīlētu rosīšanos un došanos darījuma braucienos. Visus aktuālos jautājumus vajag kārtot virtuālā vidē un ar telekomunikāciju starpniecību.

Horoskops lauvai

Visas darbības, arī tās, ārpus darba laika un paša priekam, vainagosies ar vērā ņemamiem izdevumiem. Vispār šodien nevienam neko nevajadzētu pierādīt. Nevēlamo informāciju nesadzirdēs neviens no sarunā iesaistītajiem.

Horoskops jaunavai

Šodien darbi tevi iedzīs stūrī. Nedrīksti ļauties panikai un tās izraisītām nekoordinētām darbībām. Ja spēsi sagrupēties un mācēsi pateikt nevaru, viss nokārtosies ātrāk, kā spēji iedomāties.

Horoskops svariem

Juridisko un ģimenes biznesa jautājumu risināšanu jāatliek vismaz uz trim nedēļām. Nesteidzies likt savus parakstus uz dokumentiem, ar kuru saturu neesi pietiekami iepazinies. Īpaši koncentrējies, parakstot finanšu dokumentus.

Horoskops skorpionam

Pa galvu, pa kaklu izdarītos darbus var nākties pārdarīt un sasteigtie lēmumi, var novest pie skaidrošanās. Priekšnieki šodien būs īgni, tāpēc pašam uzprasīties nebūtu visai saprātīga rīcība.

Horoskops strēlniekam

Komunikācijā ar saviem darba partneriem, nepieļauj situāciju, ka vēl kāda trešā puse iejaucas problēmas risināšanā. Nedrīksti profesionālajā sfērā ievilkt savus tuviniekus. Sasteigtie lēmumi, pildot darba pienākumus, var novest pie nepatīkamām atskaitīšanās procedūrām.

Horoskops mežāzim

Nāksies aizstāvēt savu viedokli samērā agresīvā formā, jo tavi oponenti arī nebūs nekādi cukurgailīši. Mēģinot tevi ievilkt dažādās aizkulišu cīņās, tiks provocēts tavs pašlepnums.

Horoskops ūdensvīram

Tieši pateicoties tuviniekiem sparosies un sasniegsi kaut kādus vērā ņemamus vai materiāli taustāmus rezultātus. Viņi tevi mudinās un uzkurinās vai nu ar uzslavām vai pārmetumiem.

Horoskops zivīm

Šodien savu uzmanību un rūpes jāmācās sadalīt starp profesionālo un personīgo. Sapņi un vēlmes attiecībā uz panteriem var piedzīvot realizāciju, ja tu papūlēsies un nevis sēdēsi un gaidīsi brīnumus un sapņu fejas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Bizness

Pašmāju uzņēmums ''iPhone Photography School'' iekaro amerikāņu sirdis un apgroza miljonus

Pašmāju uzņēmums ''iPhone Photography School'' iekaro amerikāņu sirdis un apgroza miljonus 3

Par skaistām bildēm, kas uzņemtas ar telefonu, precīzāk – “iPhone”, cilvēki, izrādās, ir gatavi maksāt visai lielu naudu. Par to pārliecinājies Latvijas jaunais uzņēmējs Emīls Pakārklis. Studiju gados, kad viņam radās ideja par virtuālajām apmācībām fotografēšanai ar ierīci, ko liela daļa cilvēku ikdienā neizlaiž no rokām, par viņu smējās. Šodien 26 gadus vecā puiša dibinātais uzņēmums pelna miljonus.

Rīgu pamet nerezidentu nauda, liecina FKTK dati

Rīgu pamet nerezidentu nauda, liecina FKTK dati

Mēneša laikā kopš “ABLV Bank” kraha par teju diviem miljardiem eiro jeb 10% samazinājies noguldījumu apjoms Latvijas bankās. Par to liecina Finanšu kapitāla un tirgus uzraudzības komisijas (FKTK) piektdien publiskotie dati.

Uzņēmēji meklē radošus veidus, lai sveiktu Latviju simtgades svinībās

Uzņēmēji meklē radošus veidus, lai sveiktu Latviju simtgades svinībās

Uzņēmēji arvien biežāk izmanto iespēju savu produkciju izcelt ar Latvijas simtgades simboliku. Taču, piemēram, igauņi vieni no pirmajiem iedomājās tādā veidā apsveikt Latviju apaļajā jubilejā. Latvijas simtgades birojā norāda, ka valsts apsveikumi ir bijuši un vēl ir plānoti ļoti daudzi, kas ir ļoti sirsnīgi un radoši. Taču ir bijuši arī ne tik veiksmīgi izveidoti sveicieni, kas raisījuši diskusijas.