Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 25. marts

Māra, Mārīte, Marita

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien vari uzvesties ļoti egocentriski un pat nemēģināsi to noslēpt. Materiālo problēmu un kritisko jautājumu apspriešanā radīsies vēlēšanās noķert kaut ko aizejošu vai nokavētu un tas var izraisīt starpgadījumus,

Horoskops vērsim

Juridisko un ģimenes biznesa jautājumu risināšanu jāatliek vismaz uz trim nedēļām. Nesteidzies likt savus parakstus uz dokumentiem, ar kuru saturu neesi pietiekami iepazinies. Īpaši koncentrējies, parakstot finanšu dokumentus.

Horoskops dvīņiem

Pa galvu, pa kaklu izdarītos darbus var nākties pārdarīt un sasteigtie lēmumi, var novest pie skaidrošanās. Priekšnieki šodien būs īgni, tāpēc pašam uzprasīties nebūtu visai saprātīga rīcība.

Horoskops vēzim

Šodien darbi tevi iedzīs stūrī. Nedrīksti ļauties panikai un tās izraisītām nekoordinētām darbībām. Ja spēsi sagrupēties un mācēsi pateikt nevaru, viss nokārtosies ātrāk, kā spēji iedomāties.

Horoskops lauvai

Nāksies aizstāvēt savu viedokli samērā agresīvā formā, jo tavi oponenti arī nebūs nekādi cukurgailīši. Mēģinot tevi ievilkt dažādās aizkulišu cīņās, tiks provocēts tavs pašlepnums.

Horoskops jaunavai

Tieši pateicoties tuviniekiem sparosies un sasniegsi kaut kādus vērā ņemamus vai materiāli taustāmus rezultātus. Viņi tevi mudinās un uzkurinās vai nu ar uzslavām vai pārmetumiem.

Horoskops svariem

Komunikācijā ar saviem darba partneriem, nepieļauj situāciju, ka vēl kāda trešā puse iejaucas problēmas risināšanā. Nedrīksti profesionālajā sfērā ievilkt savus tuviniekus. Sasteigtie lēmumi, pildot darba pienākumus, var novest pie nepatīkamām atskaitīšanās procedūrām.

Horoskops skorpionam

Šodien savu uzmanību un rūpes jāmācās sadalīt starp profesionālo un personīgo. Sapņi un vēlmes attiecībā uz panteriem var piedzīvot realizāciju, ja tu papūlēsies un nevis sēdēsi un gaidīsi brīnumus un sapņu fejas.

Horoskops strēlniekam

Koncentrējies uz ilgtermiņa plāniem un uzraksti to savu pienākumu sarakstu, ar kuriem tev būs jārēķinās vismaz vairākus mēnešus uz priekšu. Šī nodarbe tev palīdzēs atbrīvoties no nevajadzīgajiem un liekajiem soļiem, kuri apēd lielu daļu no tava laika.

Horoskops mežāzim

Pārspīlētās bažas par finansēm mudinās tevi sasteigt darbu nodošanu. Pavirši izdarītos darbus var nākties pārdarīt. Tas var izraisīt starpgadījumus, kuru sekas tevi var izslēgt no aprites pat vairāku nedēļu garumā.

Horoskops ūdensvīram

Ļoti praktisku un fundamentālu darbību nevajadzētu aizstāt ar pārspīlētu rosīšanos un došanos darījuma braucienos. Visus aktuālos jautājumus vajag kārtot virtuālā vidē un ar telekomunikāciju starpniecību.

Horoskops zivīm

Visas darbības, arī tās, ārpus darba laika un paša priekam, vainagosies ar vērā ņemamiem izdevumiem. Vispār šodien nevienam neko nevajadzētu pierādīt. Nevēlamo informāciju nesadzirdēs neviens no sarunā iesaistītajiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Bizness

Dobelē taps Baltijā pirmā bioloģisko graudu pārstrādes rūpnīca; tās izveidē investēs 18 miljonus eiro

Dobelē taps Baltijā pirmā bioloģisko graudu pārstrādes rūpnīca; tās izveidē investēs 18 miljonus eiro 2

Dobelē nākamvasar atklās Baltijas valstīs pirmo bioloģisko graudu pārstrādes rūpnīcu. Ceturtdien sāka betonēt tās pamatus. Šādas ražotnes uzbūvēšana varētu lauksaimniekus mudināts daudz vairāk pievērsties tieši bioloģiskajai saimniekošanai. Kā zināms, Eiropā pieprasījums pēc dabai draudzīgā veidā audzētiem pārtikas produktiem aizvien aug.

Nodokļu parādu samaksas termiņu pagarina līdz 2020. gada 1. decembrim

Nodokļu parādu samaksas termiņu pagarina līdz 2020. gada 1. decembrim 6

Ceturtdien, 21. martā, Saeima galīgajā lasījumā kā steidzamus pieņēma grozījumus iedzīvotāju ienākuma nodokļa likumā, kas nosaka, ka 2018. un 2019. gada ienākumu deklarācijā aprēķināto nodokļa piemaksu varēs samaksāt līdz 2020. gada 1. decembrim, aģentūru LETA informēja parlamenta Preses dienestā.

Gobzems: Budžetā nauda veltīta dzelzim un betonam, nevis cilvēkam

Gobzems: Budžetā nauda veltīta dzelzim un betonam, nevis cilvēkam 15

Skolotāji trešdien pie Saeimas nama pulcējās brīdī, kad deputāti sāka šā gada valsts budžeta izskatīšanu. Kā allaž, debates par valsts galveno finanšu dokumentu notika augstos toņos. Kā jau tas pienākas jautājumā par naudas dalīšanu. Opozīcija teica, ka esam politiskas krāpniecības liecinieki, jo valdības partijas neesot pildījušas nevienu priekšvēlēšanu laika solījumu. Tikmēr koalīcijas partijas taisnojās, ka lielākoties šis budžets ir mantojums no iepriekšējās valdības.

Strādājošie varēs paši ietekmēt algas nodokļa maksājumus

Strādājošie varēs paši ietekmēt algas nodokļa maksājumus 14

Lai turpmāk izvairītos no parādiem, iedzīvotājiem pašiem būs vairāk jāseko līdzi algas nodokļu aprēķiniem. Saeimas atbildīgās komisijas deputāti atbalsta iespēju, ka paši darbinieki varēs noteikt ar iedzīvotāju ienākuma nodokli neapliekamā minimuma apmēru, lai nākamajā gadā neveidotos nodokļu parādi.