Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. oktobris

Elīna, Drosma, Drosmis

Horoskops aunam

Vari nopietni aizrauties ar jaunu dzīves ceļu meklēšanu. Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Šis ir brīdis, kad jāpārslēdz tava uzmanība uz daudz augstāku frekvenci, lai spētu uztvert nepateikto un saskatītu neredzamo..

Horoskops vērsim

Nebaidies ieņemt to nostāju, kuru citi skeptiski apšauba. Darbā saskaņo vārdus ar darbiem un turi reiz doto solījumu un pierādi, ka tavam vārdiem ir segums. Izturies dabīgi un nesamāksloti.

Horoskops dvīņiem

Šodien uzņemsies rūpes nevis cēlsirdīgu mērķu labā, bet lai nolīdzinātu kādu emocionālu pāridarījumu pret saviem tuvajiem. Ja nepārspīlēsi savu nozīmīgumu, izdosies panākt izlīgumu.

Horoskops vēzim

Pamēģini izmainīt savu izteiksmes veidu. Tam jābūt vienkāršam un skaidram, tikai tā tiksi adekvāti uztverts. Tas attiecas gan uz darbu, gan uz ģimenes dzīvi. Tiecies risināt jautājumus pēc būtības.

Horoskops lauvai

Ja pārāk aizrausies ar savu plānu un projektu slavināšanu, vari sapīties savu iedomu valgos. Tāpēc šodien stāvi ar abām kājām uz zemes – reālisms būs labākā pašizpausmes forma.

Horoskops jaunavai

Izmanto šo laiku, lai palutinātu sevi ar kultūras un mākslas jomas novitātēm un vakaru atvēli cilvēkiem, kuriem vienmēr nepietika laika. Būsi pārsteigts, cik daudz iedvesmas un dzīves enerģijas sasmelsies.

Horoskops svariem

Šodien vajadzēs stāvēt starmešu un plašākas vai šaurākas sabiedrības uzmanības epicentrā. Gandarījuma sajūta, kuru tversi, liks sajusties gandrīz vai neaizvietojamam.

Horoskops skorpionam

Tavus nodomus un plānus koriģēs ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi biznesa partneri var neturēt dotos solījumus, bet nepārdzīvo, jo providence ir sagatavojusi vēl izdevīgākus variantus.

Horoskops strēlniekam

Instinktīvi sajutīsi vajadzīgos cilvēkus, ar kuriem runāt. Bet teiktajam jābūt kodolīgam un pārdomātam.. Atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un sarunai, kā arī nepārspīlē savu kompetenci.

Horoskops mežāzim

Pašapziņa ir izlādējušās baterijas, bet drīz tiksi pieslēgts pie strāvas avota un vakarā jau jutīsies sprigans, lai pagrozītos sabiedrībā. Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar savām zināšanām.

Horoskops ūdensvīram

Rudens lapu piebirušajās mīlas dārzos iespējams kāds emociju izvirdums un, jo intensīvāk tās virpuļos, jo destruktīvāka to iedarbība.. Šodien svarīgākā attiecību mērvienība būs rakstura noturība.

Horoskops zivīm

Mēģini atsacīties no dažiem saviem ieradumiem darbā un sadzīvē, kas tev par lielu pārsteigumu radīs daudz brīva laika. Šodien saīsini darāmo darbu sarakstu līdz iespējamajam minimumam.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Bizness

Aicina pieteikt projektus konkursam “Labās gribas uzņēmējs”

Aicina pieteikt projektus konkursam "Labās gribas uzņēmējs"

Jau ceturto gadu notiek bezpeļņas organizācijas “Reach for Change” radītais sociālais projekts “Labās gribas uzņēmējs”. Līdzšinējiem projekta partneriem – TV kanāliem TV3 un 3+ – šogad pievienojas “SEB banka”, un kopā aicina pieteikties sociālos uzņēmējus, kuru biznesa ideja spēj veicināt bērnu labklājību Latvijā. Konkursa uzvarētājs sava mērķa īstenošanai saņems 15 000 eiro, ka arī vienam no finālistiem īpaši veidota bērnu žūrija piešķirs specbalvu – 5000 eiro no projekta partnera “SEB banka”.

Strauji augošā būvniecības nozare un nekustamo īpašumu cenu kāpums raisa jautājumu: vai Latvija nav jaunā ekonomikas burbulī?

Strauji augošā būvniecības nozare un nekustamo īpašumu cenu kāpums raisa jautājumu: vai Latvija nav jaunā ekonomikas burbulī? 8

Statistika rāda, ka Latvijas ekonomika uzņēmusi straujus apgriezienus un un līdz ar to patlaban “uzpūšas” arī būvniecības nozare un nekustamā īpašuma tirgus. Cenas mājokļiem atkal diezgan strauji kāpj un vēl turpinās kāpt. Šāds scenārijs daudziem atsauc atmiņā treknos gados, kuriem kā mēs visi atceramies, sekoja krīze… Ekonomisti saka,- lai arī zināms pārkaršanas risks pastāv, treknajiem gadiem līdzīgs burbulis mūsu ekonomikā neveidojas.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Kā izvairīties no “sasistas siles”, noformējot naudas aizdevumu

Kā izvairīties no "sasistas siles", noformējot naudas aizdevumu

Ikvienam kaut reizi ir nācies ne tikai aizņemties, bet daudziem – arī aizdot naudu. Parasti naudas aizdošana ir vienošanās starp paziņām, neformālā gaisotnē norunājot atdošanas termiņu un citus nosacījumus. Tomēr Latvijas notāru pieredze liecina, ka nauda ne vienmēr nonāk atpakaļ pie aizdevēja. Iespējams, tas arī ir iemesls, kāpēc naudas aizdevuma līgumi arvien vairāk tiek slēgti pie notāriem, turklāt ar izpildu aktu, kas nodrošina iespēju aizdevējam īstenot savas tiesības arī bez tiesas procesa.

Četri Latvijā brīvi lietojami žesti, kas var aizvainot biznesa partnerus ārzemēs

Četri Latvijā brīvi lietojami žesti, kas var aizvainot biznesa partnerus ārzemēs

Viens no uzņēmuma konkurētspējas stiprināšanas veidiem ir semināri un konferences, kur darbinieki var paaugstināt savu kvalifikāciju un nodibināt jaunus darījumu kontaktus. Starptautiski pasākumi pulcē uzņēmējus no visas pasaules, komandējuma laikā ļaujot iepazīt arī dažādas mentalitātes un kultūras. Lai uz jauniepazīto personu atstātu labu pirmo iespaidu, būtiski ir apzināties atsevišķu žestu nozīmi atšķirīgās kultūrās, lai neapzināti neaizvainotu sarunu partneri.

“Stenders” tiek pārdots ķīniešiem

"Stenders" tiek pārdots ķīniešiem 35

Kosmētikas ražotājam SIA “Stenders” mainījušies īpašnieki un vadība, liecina informācija “Firmas.lv”. Kopš 2017. gada 29. septembra “Stenders” vienīgais īpašnieks ir Kaimanu salās reģistrētais uzņēmums “CICC Ehealthcare Investment Fund”.

Valsts bezspēcīga cīņā pret ēnu ekonomiku; nākamajos 10 gados varētu zaudēt 850 miljonus

Valsts bezspēcīga cīņā pret ēnu ekonomiku; nākamajos 10 gados varētu zaudēt 850 miljonus 12

Kā izraut valsti no ēnu ekonomikas. Par to piektdien saspringtā gaisotnē vairākas stundas diskutēja atbildīgie dienesti – Ekonomikas policija, Ekonomikas ministrija un Valsts ieņēmumu dienests. Kamēr likumsargi ir gandarīti, ka šogad izdevies budžetā atgūt vismaz 30 miljonus no atmazgātās naudas, uzņēmēji ir dusmīgi – kopš neatkarības atjaunošanas aiz restēm par ekonomiskajiem noziegumiem nonākuši vien ap 10 cilvēku.

Drošības policija un FKTK izmeklē, vai caur “Rietumu banku” vākti ziedojumi Doņeckas tautas republikai

Drošības policija un FKTK izmeklē, vai caur "Rietumu banku" vākti ziedojumi Doņeckas tautas republikai

Drošības policija un Finanšu un kapitāla tirgus uzraudzības komisija (FKTK) sākusi pārbaudi, vai caur vienu no lielākajām Latvijas kredītiestādēm – “Rietumu banku” – nav vākta nauda pašpasludinātajai un Kremļa atbalstītajai Doņeckas tautas republikai. Satraukumu raisījis aizdomīgs sludinājums interneta vietnē, kas aicina ziedojumus Doņeckas tautas republikai pārskaitīt uz kontu “Rietumu bankā”.

No veiksmīgas arhitektes par apavu veikala vadītāju – Elīna Dobele iedrošina arī citus sākt savu biznesu

No veiksmīgas arhitektes par apavu veikala vadītāju - Elīna Dobele iedrošina arī citus sākt savu biznesu

Jaunākās sabiedriskās domas aptaujas liecina, ka pieaug iedzīvotāju interese par sava biznesa veidošanu, tomēr tikai retais uzdrošinās pamēģināt. Lai palīdzētu cilvēkiem izvērtēt savas iespējas, sniegtu padomu un arī finansiālu atbalstu, izveidotas vairākas valsts un komercbanku atbalsta programmas. TV3 ziņas viesojās pie apavu dizaineres Elīnas Dobeles, kura krīzes laikā atmeta ar roku arhitektūrai un uzsāka savu apavu biznesu.

Aicina panākt, lai “Google”, “Facebook” un citi interneta milži maksātu atbilstošus nodokļus

Aicina panākt, lai "Google", "Facebook" un citi interneta milži maksātu atbilstošus nodokļus

Eiropas Savienība (ES) vēlas panākt, lai tādas globālās interneta kompānijas kā “Amazon”, “Google”, “Facebook” un citas, ES valstīs maksātu to ienākumiem atbilstošus nodokļus, Igaunija kā ES prezidējošā valsts ierosinājusi īstenot nodokļu reformu, kuras rezultātā globālajām interneta kompānijām neatkarīgi no to nodokļu rezidences valsts būtu pienākums maksāt nodokļus tajā ES valstī, kurā tiek gūti ienākumi un peļņa, informē Latvijas Reklāmas asociācija (LRA).