Atbalsta 1,7 miljonu eiro piešķiršanu Rīgas skolotāju motivēšanai vakcinēties pret Covid-19

0 Komentāru
Atbalsta 1,7 miljonu eiro piešķiršanu Rīgas skolotāju motivēšanai vakcinēties pret Covid-19
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja šodien, 15. jūlijā, atbalstīja 1 725 000 eiro piešķiršanu izglītības iestāžu darbinieku motivēšanai vakcinēties pret Covid-19.

Komitejas sēdē visu frakciju deputāti pauda vienprātīgu atbalstu šai iecerei, norādot, ka tādējādi skolas tiks mudinātas ieviest sadarbības principus un komandas darbu, lai izlemtu, kā izlietot iegūtos līdzekļus.

Kā norādīja deputāte Laima Geikina (PP), ar šo soli Rīgas pašvaldība rādīs pozitīvu piemēru visai Latvijai, kā iespējams bez skarbiem izteikumiem un draudiem mēģināt atbalstīt vakcinācijas politiku, lai Latvija nenonāktu pie trešā Covid-19 viļņa.

Finansiālais atbalsts tiks sniegts Rīgas pilsētas pašvaldības vispārējās izglītības iestādēm, kurās vakcinēto un Covid-19 izslimojušo personu skaits būs ne mazāks kā 80% no visiem iestādes darbiniekiem.

Izglītības iestādes varēs saņemt 5000 eiro, 7500 eiro vai 10 000 eiro atkarībā no kopējā iestādes darbinieku skaita.

Lai īstenotu šos pasākumus, Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamentam plānots piešķirt 1 725 000 eiro no Rīgas pašvaldības Rezerves fonda.

Minēto finansējumu skolas varēs izmantot pēc saviem ieskatiem – gan tehniskā nodrošinājuma atjaunošanai, remontdarbiem, šos līdzekļus varēs izmaksāt arī skolu darbiniekiem prēmijās.

Gala lēmums par līdzekļu piešķiršanu no Rezerves fonda jāpieņem Finanšu un administrācijas lietu komitejai.

Finanšu komiteja šo jautājumu plāno izlemt piektdien, 16. jūlijā.
0 Komentāru