3 komentāri
Zviedru politiķe apraudas, paziņojot, ka valsts vairs neuzņems tik daudz bēgļu, kā līdz šim
EPA/LETA

Zviedrijas premjerministra vietniece izplūdusi asarās preses konferences laikā, paziņojot, ka šī ziemeļvalsts vairs neuzņems tik daudz patvēruma meklētāju, kā līdz šim.

Zviedrijas valdība izlēmusi, ka turpmāk pārbaudīs visu valstī ieceļojošo cilvēku dokumentus un ierobežos Zviedrijā nonākušo bēgļu tiesības atgādāt šurp arī savu ģimeni. “Zaļajiem”, kas ir Zviedrijas valdības mazākā partija, tas bija īpaši grūts solis, jo līdz šim partija stingri iestājusies par patvēruma meklētāju tiesībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Asa Romsone, deputāte:

Godīgi sakot, mūsu partijā pēdējā laikā ir bijušas ļoti smagas diskusijas par bēgļu krīzi. Mēs esam pilnīgi pārliecināti, ka vislabākais veids, kā palīdzēt risināt šo krīzi, ir kaut ko darīt lietas labā…. [aizlūst balss]

Prognozes liecina, ka līdz gada beigām Zviedrijā būs ieradušies jau 200 000 patvēruma meklētāju. Proporcionāli pret iedzīvotāju skaitu tas ir lielākais migrantu pieplūdums Eiropā šogad.

TOP komentāri

 • Linda
  +2 +2 0

  Linda

  Ja tas nav atvieglojuma asaras,tad vinai steidzami vajadzetu meklet psihiatra palidzibu.
 • haralds elceris
  +2 +2 0

  haralds elceris

  tad saraudājās no bēdām, ka nevarēs uzņemt tik daudz vai no atvieglojuma, ka beidzot pateikusi visu, kas jau sen nospieda sirdi?
 • Edgars

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl