Komentāri

Austrālijā divi zviedru jaunieši mēģinājuši izklaidēties, iesēžoties iepirkuma ratiņos un traucoties ar tiem pa vietējo ceļu. Taču pasākums beidzies ļoti traģiski – ripojošie ratiņi saskrējās ar braucošu automašīnu.

Sadursmes rezultātā gāja bojā 28 gadus vecs vīrietis, bet viņa vienaudzis, kurš arī piedalījās izklaidē, izdzīvojis, taču guvis daudzus savainojumus. Viņa stāvoklis esot stabils.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto:

Saskaņā ar policijas pausto vīrieši pēc sadursmes ar automašīnu tika ”katapultēti” no ratiņiem. Viens no viņiem piezemējies ceļa malā, bet otrs – ceļa vidū.

Viens no vīriešiem bijis students, bet otrs uz Sidneju atbraucis viņu apciemot. Patlaban policija skaidro, vai vīrieši iepriekš lietojuši alkoholu vai narkotikas.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl