Komentāri
Zviedrijas policija beidzot atklāj par pagājušās piektdienas terorakta sarīkošanu aizdomās turamā vārdu
FOTO:LETA

Zviedrijas policija turpina izmeklēt pagājušajā piektdienā sarīkoto teroraktu. Policija beidzot atklājusi par slaktiņa sarīkošanu aizdomās turamā vārdu – tas ir 39 gadus vecs Uzbekistānas pilsonis vārdā Rahmats Akilovs.

Stokholmas Apgabaltiesa atklāj, ka šobrīd ir savākti visi nepieciešamie pierādījumi un izdots apcietinājuma orderis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Akilovs tiek turēts aizdomās par to, ka viņš piektdien, ar kravas automašīnu ietriecoties pircējos Drotningatanas gājēju ielā Stokholmas centrā, nogalinājis četrus, bet ievainojis 15 cilvēkus. Viņam izvirzītas apsūdzības par noziegumiem pret nacionālo drošību un terorismu.

Līdz šim neviens teroristiskais grupējums atbildību par uzbrukumu nav uzņēmies, tomēr policija ziņo, ka vīrietis paudis simpātijas islāmistu ekstrēmistiem un ticis meklēts, lai deportētu no Zviedrijas, jo varasiestādes noraidījušas viņa lūgumu piešķirt pastāvīgas uzturēšanās atļauju.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl