Zviedrijas kroņprincese: Mums jābūt stipriem, nedrīkstam pakļauties bailēm

Komentāri

“Mums jābūt stipriem, un mēs nedrīkstam pakļauties bailēm. Zviedrijas sabiedrība ir balstīta kopējā uzticībā un vienotībā,” tā, uzrunājot Zviedrijas iedzīvotājus, sacīja valsts kroņprincese Viktorija.

Notikuma vietu, kur piektdien valdīja bailes un neziņa, sestdien jau sedza ziedi. Pieminēt bojāgājušos un izteikt līdzjūtību nāca gan iedzīvotāji, gan amatpersonas, gan karaliskā ģimene. Pēc klusuma brīža Zviedrijas kroņprincese Viktorija savai tautai pavēstīja, ka tikai visiem kopā esot zviedri var pārvērtēt šo traģēdiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc uzbrukuma sestdien pilsētā panikas nav. Nav arī nekādu pārvietošanās ierobežojumu, nožogota tikai slepkavības vieta. Zviedrijas premjerministrs Stefans Levēns sabiedrību aicināja nebaidīties un turpināt savu ierasto dzīvesveidu, lai nedotu terorismam iespēju uzvarēt, un līdzīgu domu pauž arī paši stokholmieši.

 

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl