Zviedrijas kroņprincese: Mums jābūt stipriem, nedrīkstam pakļauties bailēm

Komentāri

“Mums jābūt stipriem, un mēs nedrīkstam pakļauties bailēm. Zviedrijas sabiedrība ir balstīta kopējā uzticībā un vienotībā,” tā, uzrunājot Zviedrijas iedzīvotājus, sacīja valsts kroņprincese Viktorija.

Notikuma vietu, kur piektdien valdīja bailes un neziņa, sestdien jau sedza ziedi. Pieminēt bojāgājušos un izteikt līdzjūtību nāca gan iedzīvotāji, gan amatpersonas, gan karaliskā ģimene. Pēc klusuma brīža Zviedrijas kroņprincese Viktorija savai tautai pavēstīja, ka tikai visiem kopā esot zviedri var pārvērtēt šo traģēdiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc uzbrukuma sestdien pilsētā panikas nav. Nav arī nekādu pārvietošanās ierobežojumu, nožogota tikai slepkavības vieta. Zviedrijas premjerministrs Stefans Levēns sabiedrību aicināja nebaidīties un turpināt savu ierasto dzīvesveidu, lai nedotu terorismam iespēju uzvarēt, un līdzīgu domu pauž arī paši stokholmieši.

 

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl