Zviedrijas armija publisko foto ar svešo zemūdeni

1 komentārs
Zviedrijas armija publisko foto ar svešo zemūdeni
()

Zviedrijas armija preses konferencē publiskojusi foto, kurā redzams kāds neidentificēts peldlīdzeklis. Tas rasījis aizdomas, ka Stokholmas tuvumā esošo salu arhipelāgā slēpjas, iespējams, Krievijai piederoša zemūdene.

Eksperti ir vienisprātis, ka attēlā redzamais objekts ir zemūdenes korpusa daļa, iespējams, periskops. Tomēr Zviedrijas armijas pārstāvji nevarēja apliecināt, ka tā ir Krievijai piederoša zemūdene.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat Zviedrijas armija noliegusi, ka fiksējusi radiosignālus ar Kaļiņingradu, par ko tika ziņots iepriekš. Zviedru militāristi arī atklājuši, ka zemūdene ir fiksēta trijos salu arhipelāga rajonos.  Tāpat minēts, ka Zviedrijas armija un flote iesaistījusies plašā operācijā, kuras mērķis ir savākt pēc iespējas vairāk informācijas un liecību par noslēpumaino zemūdeni.

Kā ziņots, Zviedrijas armijas operācijā, kas šobrīd izvērsta Stokholmas arhipelāga ūdeņos, tiek meklēta Krievijas zemūdene, kuru tur piemeklējušas tehniskas problēmas, atsaucoties uz saviem avotiem.

TOP komentāri

  • zinātāja
    0 0 0

    zinātāja

    Mūsu bijušie okupanti, ļaunumu impērija krievija, atkal apdraud neintrālu valsti Zviedriju ar savām zemūdenēm. Putlers, šā laika Hitlers demonstrē savu varenību un visatļautību. Putins ir agresīvs krievu fašistu fīrers.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl