Komentāri
Zviedrijas armija gatava izmantot spēku, lai izceltu zemūdeni virs ūdens
Foto: AFP/LETA

Zviedrijas armija ir apņēmības pilna pacietīgi turpināt iespējamās ārvalstu zemūdenes meklēšanu Stokholmas arhipelāga ūdeņos, un nepieciešamības gadījumā ir gatava izmantot spēku, lai to izceltu virs ūdens, ziņo Skandināvijas valsts pārstāvji.

Armija aizvadīja pagājušo nakti, novērojot citus kuģus reģionā, un trešdienas, 22. oktobra, rītā atsāka aktīvu tās meklēšanu.

Iespējamās ārvalstu zemūdenes meklēšanā iesaistīti kara kuģi, mīnu traleri, helikopteri un vairāk nekā 200 karavīru.

Līdz šim pārmeklēta jau līdz 60 kvadrātkilometru platība, un otrdien, 21, oktobrī, visa aktivitāte koncentrējās ap Ingares salu, kas atrodas vien 30 kilometrus no Stokholmas.

Civilajiem kuģiem un lidmašīnām aizliegts tuvoties armijas kuģiem vai atrasties gaisa telpā virs operācijas zonas.

Tikmēr vairāki aizsardzības jomas eksperti apšaubījuši izredzes uz ātriem rezultātiem un notiekošo operāciju pielīdzinājuši adatas meklēšanai siena kaudzē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl