Zviedrija uzņemsies lielāku atbildību par drošības situāciju reģionā

Komentāri
Zviedrija uzņemsies lielāku atbildību par drošības situāciju reģionā
FOTO: LETA

Neraugoties uz pēdējā laikā skanošajiem mudinājumiem domāt par to, Zviedrija NATO tomēr nestāšoties. Tā Rīgā šodien teica Zviedrijas aizsardzības ministrs Pēters Hultkvists.

Zviedrijas aizsardzības ministrs atzīst, ka, reaģējot uz pēdējo gadu notikumiem Austrumeiropā, arī Zviedrija pastiprināti domā par savu militāro spēju stiprināšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šovasar tiks atjaunots obligātais militārais dienests. Būtiski aizsardzības pasākumi veikti arī Gotlandes salā Baltijas jūrā, kur izvietota bruņutehnika un pretgaisa aizsardzības sistēma.

Taču, kas attiecas uz iespējamo pievienošanos NATO, Zviedrijas ministrs teica, ka tādas ieceres tomēr neesot. Lai gan uz šādu soli Baltijas valstis Zviedriju daudzkārt mudinājušas.

Ar Latviju militāri plānots sadarboties, piedaloties kopīgās mācībās.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl