Zviedrijā oficiāli ievieš sešu stundu darba dienu

Zviedrija oficiāli samazinājusi oficiālo darba stundu skaitu dienā, proti, tagad zviedriem darba diena ilgs sešas stundas.

Atpakaļ uz rakstu

94 komentāri

 • Kristaps Zaharans

  Kristaps Zaharans

  Nosakuma latvija ir japalielina minimala alga VISIEM lidz 1000 un tad ir jaieviesh progresiva nodoklju sistema! Ludzu uztaisam par to referendumu ludzu ja kads nezin kas tas ir pachekojat! Tas nozime jo vairak pelni jo vairak jamaksa nodoklji. Pie shada izklasta zemakais un videjais slanis saks dzivot labak bet kungi maksas vairak jo pelna vairak. Tachu miljie cilveki tapec ka valdiba sezh biznesmenji tas nekad nenotiks tapec nav ko lieki muti dzeset ;) nraucat tur kur ir labak nevis atdodat savu muuzhu vergturiem!
 • kols

  kols

  ta jau labāk strādāt 3 dienas nedēļā pa 10 stundām, nekā 5 dienas pa 6 stundām..... jo diena "sačakarēta" ir jebkurā gadījumā - vai strādā 10, vai 6 stundas, bet pirmajā gadījumā toties ir vairāk brīvdienu.
 • Fake news

  Fake news

  Jup, šīs ir muļķības. Zviedrijā nav oficiāla ieviestas 6 stundu darba dienas.
 • Taisnā tiesa

  Taisnā tiesa

  Viens no galvenajiem iemesliem ir tads, lai cilvekiem butu vairak laika teret savus iekrajumus.. zviedru bankas atzist, ka cilvekiem lieli uzkrajumi kontos kurus neizmanto.
 • Gringo

  Gringo

  Zviedri jau gadu acis bola,no kurienes tas 6h,jo jau gadu atpakaļ šito kladzinaja,bet pašiem Zviedriem pirmā dzirdēšana ...par noziedzību ,un migrantiem....drošāk ir iziet nakti caur melnāko Stockholmas rajonu ka savulaik ne vietējam atrasties Siguldā piektdienas vakara Skandāla ....Vajag taču parādīt kāda lv ir brīnumzeme,jo citur taču jabaidās no melnajiem.Jabaidas no Latvijas valdības un pārējiem salasnam ,kas ar to saistīti
 • Nima

  Nima

  Bērnudārzā bija 6 stundas vienai audzinātājai un bija ļoti labi. Tagad 7,2 un totala putra gan ar slodzēm gan ar algām.
  Kur nu mums līdz Zviedriem, mums tikai visu vajag sarežģīt .
 • j
 • ruta

  ruta

  es stradaju no 6 ritaa lidz 10 rita.visu paspeju,jo tas mans ikdienas darbs.atliek laika mazberniem,un ta talak......
 • ..

  ..

  Otrs variants kapec tiek publiceeta melu zinja.
  Tagad visi sitie TV3, LNT, skaties.lv un kas tur vel ir pargajushi privatam asv investoram, kurs sitaa pelna naudu.
 • gr

  gr

  kad kādreiz tīrīju ofisus, es pratu izdarīt to pašu darbu un tādā pat kvalitātē 2reiz ātrāk kā otra apkopēja - bet man maksāja 2x mazāk, jo, redz, es strādāju tikai 2 stundas, bet viņa - 4. Rezultātā man bija jāiemācās vilkt gumiju un mētāt muļķi darba laikā - darba kvalitāti tas neietekmēja, mana alga palielinājās - bet man drīz tas piegriezās. Nu ir man dzīvē darāmas citas labākas lietas kā muļķa mētāšana un gumijas vilkšana pa ofisu ar lupatu un slotu rokā! Ja priekšniekam svarīgāks ir stundu skaits, nevis ofisa tīrība, tad lai iet meklēt čammas!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!