Zviedrijā oficiāli ievieš sešu stundu darba dienu

Zviedrija oficiāli samazinājusi oficiālo darba stundu skaitu dienā, proti, tagad zviedriem darba diena ilgs sešas stundas.

Atpakaļ uz rakstu

121 komentārs

 • Guntis

  Guntis

  Darba diena Zviedrijā ir 8 stundas. Nekas nav mainījies, tās visas ir muļķības. Latvijai jāsāk vismaz ar 8 darba stundām, bet to visu neļaus iekšējā politika.
 • Kristaps

  Kristaps

  Super. Nostrādā savas sešas stundas, un haltūrām paliek, nevis trīs, bet jau piecas stundas.
 • Lita

  Lita

  Mūsu valdību tak galīgi neinteresē,lai cilvēki justos laimīgi.Interesē,lai cilvēku pēc iespējas vairāk nodarbinātu,lai nedod dievs,vēl kļūtu bagāts,tāpēc vēl uzkrauj lielu nodokļu slogu kā ēzelim!!!
 • Janka

  Janka

  Pirmkārt nomainīt nosaukuma savus kungus kam jūs kalpoja un tad varbūt kas mainīsies.
 • Janka

  Janka

  Pirmkārt nomainīt nosaukuma savus kungus kam jūs kalpoja un tad varbūt kas mainisiex
 • Brungilda

  Brungilda

  Автор выдаёт желаемое за действительное. А действительность такова, что если хочешь выжить просто как человек, а не скотина бездомная, надо работать по 12-16 часов. Кто может себе позволить работать по 8 часов (не говоря уж о 6)- это студенты, чиновники, бюджетники (некоторые) и некоторые пенсионеры, которым здоровье позволяет работать уборщицами, дворниками и прочими самыми энергозатратными работами. За 6 часов ни один рабовладелец не согласится платить минимальную зарплату. Даже пенсионерам платят за дежурства сутки/через двое не более 10-20 евро в сутки. Хватит дурить народ !!! Пора разобраться с теми, кто не платит даже минималку, не платит налоги, оформляют работников по фиктивным договорам- это практически все частные предприятия, связанные с предоставлением услуг, торговлей, пищевой промышленностью, строительством, охраной и тд и т.п. Налоговая служба не чешется. Когда я оформляла пенсию и выяснилось, что пара фирм так и не заплатила за меня ни копейки, работница службы госдоходов предложила мне самой найти бывших работодателей и потребовать от них уплаты налогов. ХА-ХА-ХА. Эти работодатели давно переоформили свои фирмы и ищи-свищи. Да и послать меня на три известные буквы- нетрудное для них дело. Вот в таком государстве нам предлагают узаконить 6-часовой рабочий день!!! АБСУРД И ПУСТОЗВОНСТВО.
 • Brīvs

  Brīvs

  Esmu neliela uzņēmuma vadītājs, man ir ģimene un divi mazi bērni, lai bērni izaugtu par krietniem un laimīgiem cilvēkiem, ar viņiem ir jāpavada laiks. Pirmo soli spēru, izņemot sestdienu no darba grafika, skatījos kā tikšu ar visu galā, viss kārtībā, finanšu plūsma nesamazinājās, bet pamazām sāka palielināties ieņēmumi. Es biju dzirdējis par skandināvijas sešu stundu darba dienas efektivitāti, pieņēmu lēmumu samazināt darba dienu par vienu stundu, un atkal tas pats efekts, ar visu tiekam galā un finanses palielinās, dīvaini, vai ne, bet tas tā ir! Mana ģimene dzīvo lauku viensētā, vasarā ir daudz piemājas darbi, zāle, dārzs utt, lai ar visu tiktu galā un vēl būtu kopā ar ģimeni, samazināju darba laiku par vēl vienu stundu, kopā sanāk strādāt sešas darba stundas. Interesanti, pat arī tagad tieku ar visiem darbiem galā un finanses pieaug. Secinājums, esmu atpūties, jo esmu vairāk kopā ar ģimeni, darbā vairāk enerģijas, izdomas, jaunas idejas kā visu vēl vairāk efektivizēt, un kopumā šis proces kļūst baudāms, man patīk mans darbs un es ļoti mīlu savu ģimeni! Ceru, ka būšu kādu iedrošinājis, jo tas strādā, tici, būs labi rezultāti!!!
  • Nikolajs

   Nikolajs

   Nu ko tad tik sīki! Samazini vēl par sešām stundām. Gan jau finanses pieaugs!
 • Эд

  Эд

  Ребята не разводите демагогию, в Швеции такого нету и даже в данной статье никакой конкретики, когда ввели, где ввели и тд. И что интересно, как это автор статьи про считал, что от его расчётов люди в Швеции станут счастливее. Странная статья! Но, думаю, здесь это возможно в недалёком будущем.
 • AIGA
 • Tas kas

  Tas kas

  Mja, bet Latvijā strādājam pa 10/12 h un alga ap 500 eur :D rukā tauta pidaru labā

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!