Komentāri
Zūd cerības par kara izbeigšanu Sīrijā: nemiernieki apturējuši miera sarunas

Zūd cerības par karadarbības izbeigšanu Sīrijā. Sīrijas nemiernieku grupējumi paziņojuši, ka aptur diskusijas par šomēnes Kazahstānā paredzētajām miera sarunām.

Nemiernieki ziņo, ka nav iespējamas nekādas miera sarunas, ja pamiers kara plosītajā valstī tiek pārkāpts katru dienu. Saspringtākā situācija ir Sīrijas galvaspilsētas Damaskas pievārtē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tur gaisa uzlidojumos tiek ievainoti simtiem mierīgo iedzīvotāju.  Jau vēstīts, ka Sīrijā piektdienas pusnaktī stājās spēkā vienošanās par uguns pārtraukšanu.

Panāktā vienošanās paredzēja janvārī Kazahstānas galvaspilsētā Astanā rīkot miera sarunas. Pilsoņkarš Sīrijā notiek kopš 2011. gada un atbilstoši jaunākajām sīriešu aktīvistu aplēsēm karā dzīvību zaudējuši jau vairāk nekā 300 000 cilvēku.

Foto: Iznīcinātā Douma

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl