Zooloģiskajā dārzā Lielbritānijā tīģeris saplosa savu kopēju

Komentāri

Traģisks incidents zooloģiskajā dārzā Lielbritānijā – tīģeris barošanas laikā saplosījis savu kopēju.

Negadījums noticis Hamertonas zooloģiskajā dārzā aptuveni 130 kilometrus uz ziemeļiem no Londonas. Policijas sniegtā informācija liecina, ka tīģeris iegājis nožogotajā teritorijā, kad tur atradusies kopēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tīģeris nebija izbēdzis un apmeklētājus neapdraudēja. Pēc incidenta visi apmeklētāji tika evakuēti. Kas noticis ar tīģeri, pagaidām netiek izpausts.

Ilustratīvi foto: tīģeri Novosibirskas zoodārzā

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl