Žirokopters rada pamatīgu satraukumu pie ASV Kongresa

Komentāri

Neliels helikopters jeb žirokopters radījis pamatīgu satraukumu Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV). Vašingtonā pēc tā nolaišanās mauriņā pie ASV Kongresa ēkas izsludināti sprādziena draudi.

Pārmeklējot nelielo lidaparātu, sapieri tajā neko bīstamu neatrada, bet lidaparāta īpašnieks tika aizturēts. Viņš bija izlidojis cauri aizliegtajai zonai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Izskatījās, ka helikopters ir pašdarināts. Tajā atradās viens cilvēks, un lidoja ļoti zemu. Tad tas piezemējās uz mauriņa, kur to nekavējoties arestēja policija. Bija daudz sirēnu un liela jezga,” stāsta aculieciniece Elizabete Bevansa.

Pilota vārds oficiāli netiek atklāts, taču pēc medijos sniegtās informācijas – tas ir kāds 61 gadu vecs pasta darbinieks no Floridas štata. Viņš esot vēlējies Kongresam nogādāt vēstuli, kurā bija pausts protests pret korupciju.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl