Komentāri
Žirinovskis aicina pārtraukt McDonald’s darbību Krievijā
FOTO: LETA

Šodien, 22.augustā,  Maskavā pie slēgtā McDonalds ātrās apkalpošanas restorāna notika pikets, kura dalībnieki protestēja pret amerikāņu ēdināšanas uzņēmuma darbību, kas šonedēļ nonākusi Krievijas patērētāju tiesību uzraudzības iestādes uzmanības lokā.

Protesta akciju vadīja Liberāldemokrātiskās partijas līderis Vladimirs Žirinovskis, kurš aicināja vispār pārtraukt McDonalds darbību Krievijā, norādot, ka uzņēmums Krievijai nodara postu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņs uzrunājot protestētājus pavēstījis:  ” Tu esi Krievs. Ieej pīrādziņos, ieej pelmeņos. Nē – tu ej uz Makdonaldu, uz vietu kur viņi pārdod tos burgerus, murgerus un citus, visu, kas nav krievisks, pepsikolu. Priekš kam? Lai tu aizmirstu, ka tu esi krievs, lai tu aizmirstu ka tu dzīvo Krievijā. Lai tu nostātos uz paneļa kā prostitūta – lai tevi pirktu un pārdotu. Padomā par to. Tas viss tiek darīts ar nolūku, lai nogalinātu nacionālo pašapziņu.”

Krievijas patērētāju aizsardzības dienests “Rospotrebnadzor”  šonedēļ sāka vērienīgu “McDonald’s” restorānu pārbaudi. Kompānijas ēstuves tiks pārbaudītas ne tikai Maskavā, bet arī 16 centrālajos Krievijas apgabalos. Izskanējuši viedokļi, ka pārbaudes ir politiski motivētas saistībā ar Rietumvalstu sankcijām pret Krieviju.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl