Komentāri
Ziņo par Sanktpēterburgā cietušu Latvijas pilsoni, ĀM rīcībā šādas informācijas nav
FOTO: LETA

Izskan pretrunīga informācija par Sanktpēterburgas metro sprādzienā cietušajiem. Sanktpēterburgas veselības komitejas vadītājs Valērijs Kolabutins paziņojis , ka teroraktā cietuši četri ārvalstu pilsoņi, tostarp arī kāds Latvijas pilsonis.

Saskaņā ar Kolabutina sniegto informāciju Latvijas pilsonis atrodas Elizabetes slimnīcā, Sanktpēterburgā. Tikmēr Latvijas Ārlietu ministrijas rīcībā šādas informācijas nav.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepriekš Sanktpēterburgas gubernators Georgijs Poltavčenko bija paziņojis, ka starp cietušajiem ir tikai trīs ārvalstnieki – Viens Baltkrievijas, Uzbekistānas un Tadžikistānas pilsonis.

Atgādinām, ka sprādzienā, kas pirmdienas pēcpusdienā satricināja Sanktpēterburgas metro, nogalināti vismaz 14 cilvēki, bet vairāk nekā 50 guvuši ievainojumus.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl