Komentāri
Ziņas no Sīrijas: panākta vienošanās par Alepo evakuācijas atsākšanu

Sīrijā panākta vienošanās par cilvēku evakuācijas atsākšanu no Alepo austrumiem. Sīrijas režīma un nemiernieku noslēgtā vienošanās paredz turpināt evakuāciju no pilsētas austrumiem un pārvietot cilvēkus arī no četriem citiem Sīrijas ciematiem.

Ceturtdien sāktā vērienīgā evakuācija piektdien tika pārtraukta, jo pie pārvietošanas autobusiem sākās apšaude. Valdības spēki notikušajā vaino nemierniekus, kamēr tie paziņojuši, ka uguni atklājuši Sīrijas režīma karavīri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz šim no Alepo austrumiem evakuēti vairāk nekā 6000 cilvēku – civiliedzīvotāji, nemiernieki un viņu ģimenes locekļi. Tiek lēsts, ka Alepo iesprostoti vēl joprojām ir vairāki desmiti tūkstoši cilvēku.

Foto

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl