Komentāri
Ziņas no Sīrijas: panākta vienošanās par Alepo evakuācijas atsākšanu

Sīrijā panākta vienošanās par cilvēku evakuācijas atsākšanu no Alepo austrumiem. Sīrijas režīma un nemiernieku noslēgtā vienošanās paredz turpināt evakuāciju no pilsētas austrumiem un pārvietot cilvēkus arī no četriem citiem Sīrijas ciematiem.

Ceturtdien sāktā vērienīgā evakuācija piektdien tika pārtraukta, jo pie pārvietošanas autobusiem sākās apšaude. Valdības spēki notikušajā vaino nemierniekus, kamēr tie paziņojuši, ka uguni atklājuši Sīrijas režīma karavīri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz šim no Alepo austrumiem evakuēti vairāk nekā 6000 cilvēku – civiliedzīvotāji, nemiernieki un viņu ģimenes locekļi. Tiek lēsts, ka Alepo iesprostoti vēl joprojām ir vairāki desmiti tūkstoši cilvēku.

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl