Komentāri
Ziņas no Sīrijas: panākta vienošanās par Alepo evakuācijas atsākšanu

Sīrijā panākta vienošanās par cilvēku evakuācijas atsākšanu no Alepo austrumiem. Sīrijas režīma un nemiernieku noslēgtā vienošanās paredz turpināt evakuāciju no pilsētas austrumiem un pārvietot cilvēkus arī no četriem citiem Sīrijas ciematiem.

Ceturtdien sāktā vērienīgā evakuācija piektdien tika pārtraukta, jo pie pārvietošanas autobusiem sākās apšaude. Valdības spēki notikušajā vaino nemierniekus, kamēr tie paziņojuši, ka uguni atklājuši Sīrijas režīma karavīri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz šim no Alepo austrumiem evakuēti vairāk nekā 6000 cilvēku – civiliedzīvotāji, nemiernieki un viņu ģimenes locekļi. Tiek lēsts, ka Alepo iesprostoti vēl joprojām ir vairāki desmiti tūkstoši cilvēku.

Foto

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl