Zimbabves prezidents piedzīvo publisku kaunu

Komentāri
Zimbabves prezidents piedzīvo publisku kaunu
Foto: AFP / LETA

Kuriozā situācijā nonācis 91 gadu vecais Zimbabves prezidents Roberts Mugabe. Atklājot parlamenta sesiju, viņš nolasījis nepareizu runu, kas izrādījās pirms mēneša paša teiktais vēstījums par stāvokli valstī.

Atšķirību nemanīja ne pats prezidents, ne kāds no zālē vairākumā esošajiem viņa partijas biedriem. Modri izrādījās tikai opozīcijas pārstāvji, kas nekautrējās prezidentu izsmiet.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēlāk kļūmi atzinuši arī Mugabes padomnieki, kuri vaino parlamenta ierēdņus, kas runas sajaukuši. Lai labotu izveidojušos pārpratumu, Mugabe ir sasaucis ārkārtas sēdi, kurā teiks jaunu runu.

Daudzi uzskata, ka cienījamā vecuma dēļ prezidentam būtu laiks beidzot attiekties no varas, taču pats Mugabe akcentē, ka kandidēs arī aiz nākamgad paredzētajās prezidenta vēlēšanās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl