Zimbabvē, iespējams, notiek valsts apvērsums

Komentāri

Āfrikas valstī Zimbabvē sākusies nopietna nesaprašanās starp armijas komandieri un valsts prezidentu Robertu Mugabi.

Situācija saasinājusies tik tālu, ka armijas karavīri aizvadītajā naktī ieņēmuši valsts raidsabiedrības ZBC galveno biroju un televīzijā teikuši uzrunu tautai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Armijnieki gan nolieguši, ka valstī notiktu apvērsums, un sacījuši, ka tikai “vēršas pret noziedzniekiem ap Mugabi”, bet pats Mugabe esot drošībā.

93 gadus vecais Zimbabves prezidents Mugabe vēl nav komentējis notiekošo un viņa atrašanās vieta nav zināma.

Saspīlējums Zimbabvē ir pastiprinājies kopš pagājušās nedēļas, kad Mugabe atlaida viceprezidentu Emersonu Mnangagvu. Armijas komandieris ģenerālis Konstantino Čivenga jau brīdināja Mugabi, ka armija iejauksies, ja prezidents nepārtrauks tīrīšanas augstāko amatpersonu vidū.

Zimbabves galvaspilsētas Harares ziemeļu priekšpilsētās aizvadītajā naktī bija dzirdami smago ieroču un artilērijas šāvieni, tomēr situācija bija neskaidra. Pasaules ziņu aģentūras vēstī, ka Harares ielās redzami tanki.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl