Zimbabvē, iespējams, notiek valsts apvērsums

Komentāri

Āfrikas valstī Zimbabvē sākusies nopietna nesaprašanās starp armijas komandieri un valsts prezidentu Robertu Mugabi.

Situācija saasinājusies tik tālu, ka armijas karavīri aizvadītajā naktī ieņēmuši valsts raidsabiedrības ZBC galveno biroju un televīzijā teikuši uzrunu tautai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Armijnieki gan nolieguši, ka valstī notiktu apvērsums, un sacījuši, ka tikai “vēršas pret noziedzniekiem ap Mugabi”, bet pats Mugabe esot drošībā.

93 gadus vecais Zimbabves prezidents Mugabe vēl nav komentējis notiekošo un viņa atrašanās vieta nav zināma.

Saspīlējums Zimbabvē ir pastiprinājies kopš pagājušās nedēļas, kad Mugabe atlaida viceprezidentu Emersonu Mnangagvu. Armijas komandieris ģenerālis Konstantino Čivenga jau brīdināja Mugabi, ka armija iejauksies, ja prezidents nepārtrauks tīrīšanas augstāko amatpersonu vidū.

Zimbabves galvaspilsētas Harares ziemeļu priekšpilsētās aizvadītajā naktī bija dzirdami smago ieroču un artilērijas šāvieni, tomēr situācija bija neskaidra. Pasaules ziņu aģentūras vēstī, ka Harares ielās redzami tanki.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl