Komentāri

Ziemeļkorejas oficiālie masu mediji izplatījuši kārtējo brīnumaino stāstu par to, ka valsts vadītājam Kimam Čenunam nav robežu – viņš spēj būt ne tikai izcils valsts vadītājs, nācijas vadonis un armijas virspavēlnieks, bet arī lidmašīnas pilots.

Īsi pirms gadu mijas svinībām izplatītajā video redzams, kā Kims Čenuns pavirši iepazīstas acīmredzot ar lidmašīnas vadīšanas pamācību vai arī lidojuma plānu, un neminstinoties paceļ gaisa kuģi debesīs. Tiesa, ne bez blakus sēdošā pilota palīdzības, bet nu būsim godīgi – viņš tur bija tikai sagadīšanās pēc.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Protams, video fonā skan tik pacilājošs maršs, ka varētu šķist  – cilvēce ir sasniegusi laimi, bet komentētāja balsī dzirdams tīrs un svinīgs pacilājums par savas valsts līdera spējām.

Vien jācer, ka Ziemeļkorejas propaganda necentīsies parādīt, ka  Kims Čenuns ir izcils zobārsts vai kodolfiziķis.

Skaties video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl