Komentāri
Ziemeļkorejas līderis Kims Čenuns nebrauks uz 9. maija svinībām Maskavā
Foto: LETA

Gaidāmajās 9. maija svinībās Maskavā savu dalību atcēlis Ziemeļkorejas līderis Kims Čenuns.

Kremlis šodien paziņoja, ka Kims pieņēmis lēmumu palikt Phenjanā, un šis lēmums esot saistīts ar Korejas iekšējām lietām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Krievijas prezidenta preses sekretārs noraidīja izskanējušos pieņēmumus, ka daži citi ārvalstu viesi varētu būt devuši signālus par nevēlamo Ziemeļkorejas līdera klātbūtni Maskavā 9. maija svinībās.

Krievijas prezidents Vladimirs Putins uz 9. maija uzvaras svinībām uzaicinājis daudzu valstu līderus, bet no Rietumiem, visticamāk, ieradīsies tikai daži.

Tiek ziņots, ka Uzvaras dienas pasākumus apmeklēs ap 30 ārvalstu līderu, taču ne visi ieradīsies uz militāro parādi 9. maijā. Tostarp Vācijas kanclere Angela Merkele, kas tiek gaidīta Maskavā tikai 10. maijā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl