Ziemeļkorejas līderi moka podagra

Komentāri
Ziemeļkorejas līderi moka podagra
FOTO: LETA ()

Ziemeļkorejas līderis Kims Čenuns cieš no podagras, sestdien ziņo Dienvidkorejas mediji, atsaucoties uz informētu avotu.

Kā vēsta aģentūra “Yonhap”, nesen uzņemtā video 31 gadu vecais Kims redzams klibojam. “Kims Čenuns cieš no podagras, tāpēc viņš klibo ar abām kājām,” sacīja avots, kurš vēlējās palikt anonīms. “Kā es saprotu, viņš cieš no podagras, kā arī hiperurikēmijas, hiperlipidēmijas, aptaukošanās, diabēta un augsta asinsspiediena.”

Ziemeļkorejas mediji piektdien apstiprināja, ka Kims ir sasirdzis, taču sīkāku informāciju par slimību nesniedza. Kima veselības stāvoklis pasliktinājies biežās dzeršanas un pārēšanās dēļ. Podagra ir iedzimta Kima ģimenē, no tās cietuši viņa tēvs, vectēvs un vecākais brālis.
Podagru bieži vien izraisa aptaukošanās, kalorijām bagāts uzturs, dzeršana un fizisko aktivitāšu trūkums. Lielu lomu spēlē arī ģenētiskie faktori.
Kims pie varas nāca pēc sava tēva nāves 2011.gada decembrī.

Spekulācijas par Kima veselību saasinājās, kad diktators ceturtdien neieradās īpašā parlamenta sēdē par budžeta jautājumiem, kas notiek tikai divreiz gadā, turklāt nevienu no šīm sēdēm viņš līdz šim nekad nav izlaidis. Pēdējoreiz Kims bija redzēts 3.septembrī kādā koncertā Phenjanā.
Līdz šim prezidents bija ļoti bieži redzams publiski, turklāt Ziemeļkorejas līderiem vispār nav raksturīgi pazust no redzesloka.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl