Komentāri
Ziemeļkorejas līdera ikdiena – bērni, inspekcijas un armija
(Foto: REUTERS)

Hakeru uzbrukumam Sony rezultātā daudzviet ASV ir atcelta filmas The Interview demonstrēšana terorisma draudu dēļ – Ziemeļkoreja paziņojuši, ka rīkosies, ja tā tiks demonstrēta.

Komēdija, kas stāsta par to, kā divi žurnālisti dodas uz Ziemeļkoreju, lai CIP uzdevumā nogalinātu Ziemeļkorejas līderi. Pati Ziemeļkoreja šādus jokus nesaprot un paziņojusi, ka filmas demonstrēšanu tā uzskatīs par kara pieteikumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai vai kā – Skaties.lv piedāvā ieskatīties Ziemeļkorejas līdera Kima Čenuna ikdienā 2014. gadā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl