Komentāri
Ziemeļkoreja rada draudus pasaulei. Ārpolitikas eksperts norāda, ka tie var novest pie reāla kara
Foto: AFP / LETA

Pieaug spriedze Korejas pussalā. Ziemeļkorejas līderis pats uzprasās uz karu, tā paziņojusi ASV vēstniece ANO Nikija Heilija.

Ziemeļkoreja nedēļas nogalē atkal satricināja starptautisko sabiedrību, izmēģinot ūdeņraža bumbu, ko iespējams uzstādīt uz ballistiskās raķetes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ārpolitikas eksperts Māris Andžāns neizslēdz iespēju, ka saspīlējums Ziemeļkorejā var novest pie reāla kara: ”Vēl viena iespēja ir militārs risinājums, kas aizvien biežāk izskan ASV gan prezidenta administrācijā, gan arī Kongresā. Tur izvēles nav vieglas – vienmēr tiek piesaukts, ka upuru skaits būs liels. Iespējams, tiešām labāk ir, ka upuri tiek nesti Ziemeļkorejā, nevis Ziemeļamerikā, jo ASV arī pakāpeniski nonāk tādā situācijā, kad ir jāizšķiras – atrisināt konfliktu attālā pasaules vietā vai ļaut Ziemeļkorejai attīstīt savas ieroču tehnoloģijas vēl tālāk un nonākt tādā pozīcijā, ka visas ASV lielās pilsētas nonāks zem Ziemeļkorejas mērķa. Un tad nākotnes vēsturnieki droši vien varētu nepiedot ASV prezidentam, ka viņš nav atrisinājis situāciju.”

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl