Komentāri
Ziemeļkoreja rada draudus pasaulei. Ārpolitikas eksperts norāda, ka tie var novest pie reāla kara
Foto: AFP / LETA

Pieaug spriedze Korejas pussalā. Ziemeļkorejas līderis pats uzprasās uz karu, tā paziņojusi ASV vēstniece ANO Nikija Heilija.

Ziemeļkoreja nedēļas nogalē atkal satricināja starptautisko sabiedrību, izmēģinot ūdeņraža bumbu, ko iespējams uzstādīt uz ballistiskās raķetes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ārpolitikas eksperts Māris Andžāns neizslēdz iespēju, ka saspīlējums Ziemeļkorejā var novest pie reāla kara: ”Vēl viena iespēja ir militārs risinājums, kas aizvien biežāk izskan ASV gan prezidenta administrācijā, gan arī Kongresā. Tur izvēles nav vieglas – vienmēr tiek piesaukts, ka upuru skaits būs liels. Iespējams, tiešām labāk ir, ka upuri tiek nesti Ziemeļkorejā, nevis Ziemeļamerikā, jo ASV arī pakāpeniski nonāk tādā situācijā, kad ir jāizšķiras – atrisināt konfliktu attālā pasaules vietā vai ļaut Ziemeļkorejai attīstīt savas ieroču tehnoloģijas vēl tālāk un nonākt tādā pozīcijā, ka visas ASV lielās pilsētas nonāks zem Ziemeļkorejas mērķa. Un tad nākotnes vēsturnieki droši vien varētu nepiedot ASV prezidentam, ka viņš nav atrisinājis situāciju.”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl