Komentāri
Ziemeļkorejā par iesnaušanos ar nāvi soda aizsardzības ministru
Foto: LETA

Ar vēl neredzētu nežēlību kārtējo reizi izcēlies Ziemeļkorejas līdera Kima Čenuna režīms – tur par iesnaušanos ar nāvessodu sodīts valsts aizsardzības ministrs.

Jongs-Čols iemidzis kādā militārā pasākumā, un šāda darbība totalitārajā valstī tulkojama kā nodevība. Kaimiņos esošās Dienvidkorejas slepenie dienesti ziņo, ka ministram nāvessods izpildīts ar pretgaisa artilērijas palīdzību, eksekūcijā noraugoties simtiem cilvēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mūsu valdība skatās uz šādiem Ziemeļkorejas nāvessodiem kā veidu, lai radītu baiļpilnu atmosfēru un aizstāvētu Kima Čenuna režīmu kā vienu vienīgo. Taču mēs sekosim līdzi, kā šāda terora valdīšana ietekmēs Ziemeļkorejas režīmu ilgtermiņā,” norāda Dienvidkorejas Apvienošanās ministrijas pārstāvis Lims Bjongs-Čeols.

Ziemeļkorejas aizsardzības ministrs nav nedz pirmais, nedz vienīgais augsta ranga politiķis, kurš saņēmis augstāko sodu. Kopš gada sākuma Kima Čenuna režīmā jau nogalinātas pavisam 15 augsta ranga amatpersonas.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl