Ziemeļkoreja nolamā Obamu par neveiksminieku

Komentāri
Ziemeļkoreja nolamā Obamu par neveiksminieku
Foto: AFP/LETA

Oficiālā Phenjana, reaģējot ASV prezidenta Baraka Obamas Ziemeļkorejas režīmam veltīto kritiku, svētdien Baltā nama saimnieku nodēvējusi par  neveiksminieku, kurš turklāt esot apsēsts ar naidu pret Ziemeļkoreju.

Obama iepriekš bija izteicies par Phenjanas režīma eventuālo sabrukumu un nodēvēja Ziemeļkoreju par “visizolētāko, visvairāk sankcijām pakļauto un visnošķirtāko valsti uz Zemes”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mēs turpināsim kāpināt spiedienu, bet internets ar laiku iespiedīsies šajā valstī,” tīmekļa vietnē YouTube publicētā intervijā norādīja ASV prezidents.

“Ar laiku mēs redzēsim, ka tādi režīmi kā šis sabrūk,” norādīja Obama, piebilstot, ka ASV apskata iespējas, kā paātrināt informācijas plūsmu uz Ziemeļkoreju.

Ziemeļkorejas Ārlietu ministrijas preses sekretārs nopēla šos izteikumus, tos dēvējot par blēņām.

“Obamas nesenās mežonīgās piezīmes nav nekas cits kā nožēlojama kurnēšana no neveiksminieka puses, kurš vispārējā konfrontācijā ar Ziemeļkoreju ir iedzīts stūrī,” amatpersonas teikto citē oficiālā ziņu aģentūra KCNA.

“Mūs nevar pārsteigt tas, ka Obama ir pārņemts ar dziļi iesakņojušos nepatiku un naidīgumu pret suverēnu valsti.”

Centieni gāzt režīmu, kuru vada diktators Kims Čenuns, tikai pastiprinās Ziemeļkorejas tautas vienotību, viņš piebilda.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl