Ziemeļkoreja neveiksmīgi izmēģina kārtējo ballistisko raķeti. Bažas par kara tuvošanos

1 komentārs

Turpinās spēka izrādīšana Korejas pussalā: Ziemeļkoreja sestdien veikusi ballistiskās raķetes izmēģinājumu. Tas gan izrādījās neveiksmīgs un jau drīz pēc palaišanas raķete eksplodēja.

Šis ir jau trešais neveiksmīgais ballistiskās raķetes palaišanas mēģinājums šomēnes, kas, visticamāk , domāts kā muskuļu demonstrēšana ASV un Dienvidkorejai, parādot, ka Ziemeļkorejai nepatīk Savienoto valstu karakuģu atrašanās netālajos ūdeņos.

Ziemeļkoreja mēnešiem ilgi ir kāpinājusi saspīlējumu ar vairākiem raķešu izmēģinājumiem.

Tiek uzskatīts, ka tās mērķis ir izstrādāt raķeti, kas spētu līdz ASV krastiem nogādāt kodolieročus.

Savukārt amerikāņi ir brīdinājuši, ka uz Ziemeļkorejas ieroču izmēģinājumiem var atbildēt ar militāru uzbrukumu. Šie notikumi ir izraisījuši bažas par kara izcelšanos.

TOP komentāri

  • Valdis
    0 0 0

    Valdis

    Vecie, labie laiki, kad pār policiju, tiesām, administratīvo un saimniecisko resursu pilsētās un laukos vienpersoniski valdīja padomijas - kompartijas vadoņi, ir atgriezušies. Vismaz Jēkabpilī jau nu noteikti. Tur Fēniksu bieds Salcevičš un viņa vietnieks čurātājs Feniksu zālēs, valda un skalda uz nebēdu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl