Ziemeļkoreja neveiksmīgi izmēģina kārtējo ballistisko raķeti. Bažas par kara tuvošanos

1 komentārs

Turpinās spēka izrādīšana Korejas pussalā: Ziemeļkoreja sestdien veikusi ballistiskās raķetes izmēģinājumu. Tas gan izrādījās neveiksmīgs un jau drīz pēc palaišanas raķete eksplodēja.

Šis ir jau trešais neveiksmīgais ballistiskās raķetes palaišanas mēģinājums šomēnes, kas, visticamāk , domāts kā muskuļu demonstrēšana ASV un Dienvidkorejai, parādot, ka Ziemeļkorejai nepatīk Savienoto valstu karakuģu atrašanās netālajos ūdeņos.

Ziemeļkoreja mēnešiem ilgi ir kāpinājusi saspīlējumu ar vairākiem raķešu izmēģinājumiem.

Tiek uzskatīts, ka tās mērķis ir izstrādāt raķeti, kas spētu līdz ASV krastiem nogādāt kodolieročus.

Savukārt amerikāņi ir brīdinājuši, ka uz Ziemeļkorejas ieroču izmēģinājumiem var atbildēt ar militāru uzbrukumu. Šie notikumi ir izraisījuši bažas par kara izcelšanos.

TOP komentāri

  • Valdis
    0 0 0

    Valdis

    Vecie, labie laiki, kad pār policiju, tiesām, administratīvo un saimniecisko resursu pilsētās un laukos vienpersoniski valdīja padomijas - kompartijas vadoņi, ir atgriezušies. Vismaz Jēkabpilī jau nu noteikti. Tur Fēniksu bieds Salcevičš un viņa vietnieks čurātājs Feniksu zālēs, valda un skalda uz nebēdu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl