Komentāri
Ziemeļkoreja izmēģinājusi jauna tipa raķeti; ANO sasaukta drošības padomes ārkārtas sēde
Foto: AFP / LETA

Ziemeļkoreja svētdien kārtējo reizi demonstrējusi agresivitāti, veicot ballistiskās raķetes izmēģinājumu. Pēc ekspertu slēdziena, komunistiskā valsts gaisā palaidusi pavisam jauna tipa kodolgalviņas nesēju.

Ziemeļkorejas ziņu aģentūrā norāda, ka izmēģināta jauna ballistiskā raķete “Hwasong – 12”. Tā nolidojusi aptuveni 800 kilometrus un sasniegusi ievērojamu augstumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Secināts, ka raķete spēj pārvietot iespaidīgu kodolgalviņu, tādēļ šis izmēģinājums dēvēts par skaidru signālu gan ASV, gan kaimiņos esošajām valstīm.

Raķete piezemējusies visai tuvu Krievijas robežai, Japāņu jūrā. Tas ir pirmais Ziemeļkorejas raķetes izmēģinājums kopš jaunā Dienvidkorejas prezidenta Muna Dže Ina stāšanās amatā. Sekojot incidentam, otrdien sasaukta ANO drošības padomes ārkārtas sēde.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl