1 komentārs
Ziemeļkoreja draud atcelt Kima Čenuna tikšanos ar Trampu
Foto: Reuters / LETA

Apdraudēta ilgi gaidītā vēsturiskā Ziemeļkorejas un ASV līderu tikšanās. Ziemeļkorejas līderis Kims Čenuns Dienvidkorejas un ASV kopīgo militāro manevru dēļ piedraudējis atcelt 12.jūnijā paredzēto tikšanos ar Baltā nama saimnieku Donaldu Trampu.

Ziemeļkoreja manevrus nosaukusi par “militāru provokāciju, kas ir pretrunā ar pozitīvo politisko attīstību Korejas pussalā”. Tikmēr ASV norāda, ka Vašingtona nav saņēmusi “nekādu paziņojumu” par Ziemeļkorejas nostājas maiņu. Baltais nams arī noliedz, ka ASV un Dienvidkorejas kopīgie manevri esot provokatīvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atgādināšu, ka ASV un Ziemeļkorejas līderu tikšanās 12. jūnijā plānota Singapūrā un uz to tiek liktas lielas cerības. Neviens ASV prezidents sava amata pilnvaru laikā nekad nav ticies ar Ziemeļkorejas līderi un abām valstīm nav formālu diplomātisko attiecību.

Tehniski abas valstis joprojām ir kara stāvoklī kopš Korejas kara, kas 1953. gadā beidzās ar ieroču nolikšanu – nevis miera līgumu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl