1 komentārs
Ziemeļkoreja draud atcelt Kima Čenuna tikšanos ar Trampu
Foto: Reuters / LETA

Apdraudēta ilgi gaidītā vēsturiskā Ziemeļkorejas un ASV līderu tikšanās. Ziemeļkorejas līderis Kims Čenuns Dienvidkorejas un ASV kopīgo militāro manevru dēļ piedraudējis atcelt 12.jūnijā paredzēto tikšanos ar Baltā nama saimnieku Donaldu Trampu.

Ziemeļkoreja manevrus nosaukusi par “militāru provokāciju, kas ir pretrunā ar pozitīvo politisko attīstību Korejas pussalā”. Tikmēr ASV norāda, ka Vašingtona nav saņēmusi “nekādu paziņojumu” par Ziemeļkorejas nostājas maiņu. Baltais nams arī noliedz, ka ASV un Dienvidkorejas kopīgie manevri esot provokatīvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atgādināšu, ka ASV un Ziemeļkorejas līderu tikšanās 12. jūnijā plānota Singapūrā un uz to tiek liktas lielas cerības. Neviens ASV prezidents sava amata pilnvaru laikā nekad nav ticies ar Ziemeļkorejas līderi un abām valstīm nav formālu diplomātisko attiecību.

Tehniski abas valstis joprojām ir kara stāvoklī kopš Korejas kara, kas 1953. gadā beidzās ar ieroču nolikšanu – nevis miera līgumu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 7

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl