Komentāri
Ziemassvētkus svin arī kristietībai škietami eksotiskās valstīs
(Foto: LETA)

Ziemassvētki kā kristiešu svētki plaši tiek svinēti rietumu pasaulē. Taču arī citās pasaules valstīs, kas parasti tiek asociētas ar citām reliģijām, tiek godināta un svinēta šo svētku būtība – Jēzus Kristus piedzimšana.

Skaties.lv piedāvā aplūkot bilžu galeriju no Ziemassvētku svinībām tādās valstīs, kurām šķietami nav nekāda sakara ar Ziemassvētku svinēšanu. Piemēram, Irāka, Indija, Birma, bet izrādās ir! Indonēzijai piederošajā Javas salā vietējie kristieši ir gatavi pildīt savu reliģisko pienākumu pat tik tālu, ka Ziemassvētku dievkalpojumu noklausās applūduša baznīcā.

Skaties foto galeriju!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl