Komentāri

Britu laikraksts The Times raksta, ka vācu specdienesti palaiduši garām iespēju novērst uzbrukumu. Proti, drošībnieku rīcībā bijuši ieraksti, kuros Aniss Amri dažas dienas iepriekš stāstījis par plāniem veikt teroraktu.

Spriežot pēc mediju ziņotā, diemžēl Ziemassvētku laiks drošības dienestiem visā pasaulē ir visai nemierīgs. Kolēģi jau stāstīja, ka Vācijas rietumu pilsētā Dīsburgā policija aizturējusi divus Kosovā dzimušus brāļus, kas tiek turēti aizdomās par terorakta plānošanu. Ir aizdomas, ka viņi plānojuši uzbrukumu iepirkšanās centram Ziemeļreinas-Vestfālenes federālās zemes Oberhauzenes pilsētā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Laikraksts “Spiegel” vēsta, ka arī Austrālijā aizturēti vairāki cilvēki par vairāku teroraktu plānošanu Melburnā Ziemassvētkos.

Savukārt britu mediji, piemēram, “Independent” vēsta, ka arī britu policijai izdevies novērst ar Daesh saistītu cilvēku plānus sarīkot sprādzienus Lielbritānijas tirdzniecības centros.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl