Komentāri

Britu laikraksts The Times raksta, ka vācu specdienesti palaiduši garām iespēju novērst uzbrukumu. Proti, drošībnieku rīcībā bijuši ieraksti, kuros Aniss Amri dažas dienas iepriekš stāstījis par plāniem veikt teroraktu.

Spriežot pēc mediju ziņotā, diemžēl Ziemassvētku laiks drošības dienestiem visā pasaulē ir visai nemierīgs. Kolēģi jau stāstīja, ka Vācijas rietumu pilsētā Dīsburgā policija aizturējusi divus Kosovā dzimušus brāļus, kas tiek turēti aizdomās par terorakta plānošanu. Ir aizdomas, ka viņi plānojuši uzbrukumu iepirkšanās centram Ziemeļreinas-Vestfālenes federālās zemes Oberhauzenes pilsētā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Laikraksts “Spiegel” vēsta, ka arī Austrālijā aizturēti vairāki cilvēki par vairāku teroraktu plānošanu Melburnā Ziemassvētkos.

Savukārt britu mediji, piemēram, “Independent” vēsta, ka arī britu policijai izdevies novērst ar Daesh saistītu cilvēku plānus sarīkot sprādzienus Lielbritānijas tirdzniecības centros.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl