Komentāri
Ziemas peldētāji jeb “roņi” ir arī Ķīnā! Cilvēki metas ūdenī pat tad, kad ārā ir -20 grādu…

“Roņi”, “divkājainie leduslāči”… Interesantu apzīmējumu ziemas peldēšanas entuziastiem netrūkst. Paši ekstrēmākie šīs nodarbes piekritēji šobrīd pulcējušies Ķīnā, kur metas ūdenī, neraugoties uz ārā valdošo -15 līdz -20 grādu temperatūru.

Temperatūra zem -15 grādu atzīmes un dzelstošie Sibīrijas vēji nav iemesls, lai atturētu vietējos un ārvalstu ziemas peldētājus gremdēties Harbinas upes ūdeņos Ķīnas ziemeļos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aptuveni 400 ziemas peldētāji no 34 entuziastu apvienībām Ķīnā un citviet pasaulē devās ledainajā ūdenī, lai sacenstos par labākā ziemas peldētāja titulu.

Ziemas peldēšana Ķīnas ziemeļos ir populāra nodarbe, ar ko lielākoties aizraujas vedējā paaudze un gados vecāki ķīnieši, ticot, ka gremdēšanās ledainajā ūdenī būtiski uzlabo veselību un pašsajūtu.

Foto

Kāds sacensību dalībnieks, 51 gadus vecais ķīnietis, dzīvo Deižinas pilsētā, kur ir pieejams tikai stāvošs ūdens. Viņš atzīst, ka pēc peldes Harbinā jūtas ļoti laimīgs, jo plūstošam ūdenim esot cita enerģija.

Cits dalībnieks neslēpj, ka ziemas pelde ir liels izaicinājums un spēja tikt galā ar aukstumu gan psiholoģiski, gan fizioloģiski, būtiski ceļot pašapziņu.

Ziemas peldēšanas čempionāts notiek gadskārtējā Harbinas ledus un sniega festivāla ietvaros. Vērienīgais un pasaulē viens no atpazīstamākajiem Ledus festivāliem tika oficiāli atklāts vakar un ilgs līdz 25. februārim.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl